greti06

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. február 3.

Nagyon szeretem, már sokadikat veszem újra. Szerintem már semmi újat nem tudok írni a többi vélemény mellett, tökéletes. 😍😍

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta

Essence Follow Your Heart Szemhéjpúder Paletta
2020. január 30.

Most próbáltam ki és egészen szuper 😍 a színek pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak. Egyetlen hátránya, hogy porzik, de én enyhén nedves korrektorra dolgoztam vele, és így szépen megtapadt. Főleg a mattok miatt vettem meg, de a “jet set” is nagyon szép árnyalat, egyedül az enyhén csillámos barnának (“rich copper”) nem látom sok értelmét, de egy smokey eye-hoz használva szép lehet. Engem pigmentáltságra a ColourPop szemhélypúdereimre emlékeztet, és tényleg ennyiért ajándék ez a paletta, és nem nagy kellemetlenség, hogy valamiféle alapot fel kell vinni alá.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. június 5.

Nekem egyáltalán nem jött be. Alapból zsírosabb bőröm van, nincsen sok pattanásom egy-egy, de azok is tudom, hogy hol szoktak előjönni. Most teljesen új helyen az állam oldalán jöttek elő csoportosan pöttyök, pattanások. Nem nagyon tudnám be másnak, mert ez az egyetlen új dolog most. (Kivéve talán a melegebb idő, de nyáron csak szebb a bőröm a napsütés miatt) Abbahagyom, megvárom amíg elmúlnak, majd el kezdem használni újra, hogy megnézem hátha nem attól van, de egyelőre szinte biztos vagyok benne, hogy ő a ludas. A jó vélemények miatt vettem meg, de nagyot csalódtam. :(