hajnuska

Regisztráció dátuma: 2013. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál
2013. december 19.

Akciósan jutottam hozzá, és épp szukségem is volt spirálra. 2-3 alkalommal használtam eddig. Szép fekete szine van, nem is ragadtak ossze a pilláim. Egy rossz dolog van benne, szerintem túl sok festéket vesz fel a keféje, de ezt lehet korigálni.
Up. :
Lelkesen használtam jópár alkalommal, de soha nem lett a várt eredmény. Néha- néha próbalkozok vele, hátha csodavál megjavult ,mindig csalódok. Keféje nekem szornyu, osszetapad, rengeteg festéket felvesz. Csalódás.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2013. november 29.

Rettentoen hullott a hajam, az itt olvasott velemenyek hatására szereztem be. Szedtem is becsuletesen mig mulni nem akaró pattanások jottek ki az arcomon. Kisérletezni tovább mar nem akartam , es kedvem sem volt, igy abbahagytam. Egy - másfél hét elteltevel teljesen eltuntek a szornyek rolam. Ma már más fajta vitamint szedek, es ezzel nincsenek ilyen gondjaim.

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó
2013. szeptember 19.

Már egy ideje csak ezt az alapozót használom, így nyugodt szívvel írhatom le a véleményem. Problémás borom miatt mindig is használtam alapozót. De Avon -tól még nem, nem tudom miért, talán mindig is féltem tole, hogy csak " avonos " . Pár hónapja viszont megrendeltem ezt, hab állagú alapozót még nem használtam, osszehasonlítási alapom nincs .
Nos a véleményem : Nagyon szépen el lehet oszlatni, építgetni. Fedése kozepes, a nagyobb borhibákat nem fedi teljesen , de korrektorral ez orvosolható. Szép egyenletessé teszi a borom. Nálam irratációt nem okozott.
Engem meggyozott :)