hangya68

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Montale So Iris Intense

Montale So Iris Intense
2019. szeptember 25.

Első találkozásom az írisszel. A történet úgy indult, hogy barátnőm rám tukmált :-)) egy kisfújóst, próbáljam ki. Nagyon finom, nagyon jó, de nem őrül meg érte. Megorrontottam a fújókáját, hát jó, mi bajom lehet belőle... Aztán egy alkalommal reggel őt választottam. Mostanában a fűszeresebb illatokat kedvelem, ezért meglepett, hogy ez a virágillat mennyire megfogott. Púderes tisztaságillat, mely egész napon át tart és kevés kell belőle. Rajtam reggel kifújáskor is és este is ugyanaz az illat érződik, nem változik semmit, ugyanolyan intenzitással árad. Na és itt a baj! Ebből bizony nem elég az a kis maradék, ebből nekem kell!! De aztán nyáron sikerült itt szert tennem saját üvegében is néhány grammnyira :-) Köszönöm Mariann!
Ma is őt fújtam, ebből az apropóból, gondoltam megosztom Veletek is imádatomat.
Mellesleg magát a virágot nem szeretem. Sem a lila, sem a sárga nem tetszik. A kertünkben sincs belőle. A liláról, bárhol látom, mindig egy ex főnököm jut eszembe. Tizenéven keresztül köszöntött tavaszi névnapomon és a lila írisz soha nem hiányzott a csokorból :-) Magáról a főnökről egyébként kellemes emlékeket őrzök. Soha rosszabbat.

Guerlain Shalimar Parfum Initial

Guerlain Shalimar Parfum Initial
2019. július 18.

Pofátlan sors! Mire felfedeztem, nem gyártják. De - barátnőm révén - szert tettem ebből egy szép nagy üvegre. Nagyon tartós, de rajtam csak néhány napig él igazán. Utána váltanom kell, mert talán megszokja az orrom, a bőröm és hiába szaglászom, semmi. No de megbocsátom neki (vagy magamnak?), mert aztán mikor újra őt fújom, megint napokig érezhetem ezt a csodát.
Nekem ott kezdődik a parfüm, már ami a tartósságát illeti, hogy este mikor tusolásnál engedem a nyakamra a vizet, érzem, ahogy száll fel az illat.

Manna Arctisztító Hab Uborkakivonattal

Manna Arctisztító Hab Uborkakivonattal
2019. július 16.

Rögtön a megjelenéskor, akciósan vásároltam belőle. Szerintem jól sikerült termék. Praktikus az adagolása, (nálam nyerő a fújós kiszerelés) két kisebb pumpányi adaggal alaposan meg tudom tisztítani az arcom. A kifújt hab állaga nekem olyan, mint egy lágy szappanhab. Sokáig elég egy flakon. Az illata érdekes. Picit érzem benne az uborkát és ami még dominál benne az vélhetően a muskotályzsálya lehet. Ananászt én - szerencsére, mert nagyon nem kedvenc - nem vélek felfedezni benne. Egy akció alkalmával hagytam megint elcsábítani magam és újra vásároltam. Normál áron nem biztos, hogy megvenném...