hcsil98

Regisztráció dátuma: 2021. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. május 25.

Fantasztikus! Mióta megvan, más fésűvel nem is fésülködöm. Ha mégis rákényszerülök, zongorázható a különbség. 5000 forint húzós ár egy fésűért, de az enyém megvan 3 éve és kutya baja, számomra így megérős a buli. Csak hajmosás előtt és után fésülködök, esetleg ha a pár napos hajamat copfba kötöm akkor. Soha nem húzta a hajam ez a fésű, nagyon könnyen kifésüli, pedig elég gubancos tud lenni. Egyszóval csoda, én nagyon szeretem.

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. május 24.

update - 2021.05.24.
Le kell húznom az eredeti, 4 csillagos értékelést, mert már biztos vagyok benne, hogy 2x is ez ütötte ki a bőrömnél a biztosítékot. Durván kipattogzott tőle a homlokom, amit 3 nap alatt kb. rendbe tudtam tenni. Többet nem dobom a kosárba, az biztos :( pedig egész jó volt.

2021.05.19.
Elég durva az alkohol szag, felkenés után úgy 20 perccel már kevésbé érezni. Könnyen fel lehet vinni a megfelelő mennyiséget, nem hagy fehér foltot. Ragadni ragad, de nem annyira vész, rajtam 1-2 óra elteltével száradt meg annyira, hogy ne legyen zavaró. Aláhidratálás nélkül nálam no-go volt, nagyon húzta a bőröm, de ha van alatta egy réteg hidratáló, túlélhető. Szememet nem csípte.
Vacilláltam a 3 és a 4 értékelések között, szívem szerint 3,5-et adnék neki, mert a 3 túl semleges, a 4 meg túl jó. Kedvező ár és könnyű beszerezhetőség miatt dőlt a mérleg inkább a 4 irányába. Az újravásárlást illetően egyelőre elhasználom ami még van, és valószínűleg mással kísérletezek tovább. De nem rossz.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. május 19.

Nálam se hozta a várt csodát. Arctisztítás után, száraz pofira első rétegként kenem fel (kis mennyiségben) és ha úgy van kedve, negyed órával később is ott figyel. Emiatt a többi réteg felkenésekor az az érzésem, hogy ide-oda tologatom az arcomon, ami elég furcsa. Az óriási kiszerelés miatt az ára szerintem korrekt, ha nem járna le évekig eltartana nálam. Újravenni nem fogom, keresek tovább a témában.