hedigaga

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioten Skin Moisture CC Cream SPF20

Bioten Skin Moisture CC Cream SPF20
2016. június 24.

Szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű. Teljesen kiábrándultam ebből a krémből. Túl zsíros, maszkszerű,olyan mintha egy marék zsírt tennék az arcomra, semmi színe sincs,teljesen hókává teszi a bőrt, pedig barnás árnyalatú a bőröm egyébként. Lehet, hogy azoknak beválik, akik extra száraz bőrüek, de nekem borzalmas.

Maybelline Master Drama Kohl Liner

Maybelline Master Drama Kohl Liner
2016. június 24.

Egyszerűen imádom ezt a szemceruzát. :) Tartós, extra intenzív színekkel, gyönyörű szemeket lehet varázsolni vele. Eddig háromszor vettem újra, a tekerős része egyszer sem működött, ami hallom, nem csak nálam probléma, de lehet rajta segíteni, én simán meghegyezem, mint a többi szemceruzámat. Ajánlom a többieknek is, próbáljátok ki így, ha nem működik a tekerő. :)

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2014. május 9.

Nagyon kellemes meglepetés a számomra! Nem volt drága, 360 dinárért vettem tegnap (kb. 1000 Ft.), és az árához képest szuper terméknek találom. Nagyon egyszerű a használata, tíz másodperc alatt sikerült felrajzolnom a vonalat a szemhéjamra. Nem kenődik el, nem ragad fel a szemöldök alá. A színe intenzív fekete, a tartóssága is kiváló, ma teszteltem, és reggel óta nem mozdult, pedig már késő délután van. :) Az egyetlen, amiről nem tudok még nyilatkozni az az, hogy mennyi ideig tart, és hogy beszárad-e idővel. Majd lehet, hogy a későbbiekben erről is nyilatkozom,de most tiszta ötös. :)
Update: Már nagyon rég óta megvan, és nem veszített a minőségéből. Nem értem, semmi olyan negatív dolgot nem tapasztaltam, amit páran írtak róla előttem. Nálam tökéletes.