heiserfanni

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Scholl Foot Spray 24H Performance Lábfrissítő Spray

Scholl Foot Spray 24H Performance Lábfrissítő Spray
2020. május 22.

Kezdjük ott hogy 2000 Ft..hmm mondom ha drága és ilyen márkájú, rossz nem lehet. Aha😃 Nagyon nagyon de nagyon folytó szagú, konkrétan bemegyek egy szobába, ott befújom az egyik lábam, utána átszaladok egy másikba hogy meg ne fulladjak..brutál! Szandálhoz, papucshoz esélytelen, habzik a lábam tőle 🤦🏻‍♀️ nagyon gáz.. Oké mondom akkor elhasználom amikor cipőt veszek fel. (nekem annyi a problémám hogy izzad/nedves a lábam, nem büdi)
Na szóval ha ezzel befújom még szaga is lesz, nem tudom mi van benne. Soha az életben nem fogok venni ilyet

Balea Viva Cuba Deodorant

Balea Viva Cuba Deodorant
2020. május 5.

Hát hol is kezdjem.. Maga a külseje jól néz ki 😃 ez a dupla kiszerelés tök jó, praktikus, árát abszolút megéri. Ám de.. Folytó szagú, kint az udvaron tudom befújni magam kb. Miután elillan ez a folytó felhő, amúgy kellemes illatú. Nekem össze kente a ruháim.. Ilyen olajos foltot hagyott maga után. És ami a legrosszabb, hogy DE igenis tartalmaz alkoholt, alig bírtam elhasználni.. Marta a bőröm. Nem egy álom deó!

Mycosid Hintőpor

Mycosid Hintőpor
2020. május 4.

Nagy megmentő a mindennapokban🥰 nekem abszolút bevált! Ez az első és egyben az utolsó hintőpor amit kipróbáltam, *5