hekata87

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. október 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2014. október 16.

[Gondoljuk újra a hajápolást!]

Sziasztok!

Újabban (egy év használat után) nekem is elkezdett nagyon hamar zsírosodni a hajam a Fibralogy sampontól. Elmentem a fodrászomhoz és ott ugrott be egy ötlet nála. A fodrászok általános tisztító sampont használnak mindenki hajára. Úgyhogy arra gondoltam, kipróbálok egy új elvet a hajápolásban. Megvettem a L'Oréal multivitaminos samponját zsírosodára hajlamos hajra, de megtartottam a Fibralogy balzsamomat és pakolásomat. A hajam vékony szálú, a vége hajlamos töredezni, a töve meg zsírosodni és ahogy látom, sokan küzdötök hasonló problémával. Szóval belekezdtem egy kísérletbe: a samponom tisztítson, a balzsamom és a pakolásom vastagítson, plusz a töredező végekre a fodrászom ajánlotta a Mátrix Esquisite olaját, azzal próbálom majd kezelni az utóbbi problémát.

Most a Fibralogy sampon kap egy kettest, de korábban írtam véleményt róla, nekem eleinte nagyon szuper volt. A kísérletemről pedig pár héten belül írok nektek update-et, hátha sikerül valami csodálatos hatást elérni azzal, hogy nem dőlünk be a reklámoknak és veszünk egy komplett termékcsaládot, hanem rendeltetése szerint és a nagyon sokféle hajunk igényeinek megfelelően alakítunk ki egy hajápolási procedúrát! :)

Yves Rocher Ovale Lifting Supra Lift Maszk

Yves Rocher Ovale Lifting Supra Lift Maszk
2014. október 13.

Az erősödő mimikai ráncok miatt elkezdtem összeállítani egy új arcápoló csomagot. Emiatt vettem meg ezt a maszkot.

Az első használat tapasztalatait írom le, két hét múlva update-elek.

A termékhez nem tartozik magyar használati útmutató. A kiszerelése a heti egy használat miatt talán nem teljes befürdés, de kevesellem. A felvivő ecset egyáltalán nem praktikus. A tubust nagyon erősen kell nyomni, hogy kijöjjön belőle a maszk és nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni. Nem szárad meg rendesen, nehéz lemosni.

A lemosás után pár percig viszont elképesztően látszott a hatása már első alkalommal is. A bőröm kisimult, nagyon szép, matt fénye lett és bársonyos volt a tapintása is. Fél óra elteltével a bársonyosságból már semmi sem érződött, a látvány még tartja magát. Majd meglátjuk, a környezetemben vesznek-e észre változást. Egyelőre nem igazán vagyok elégedett a termékkel, az árát a jelenlegi állás szerint egyáltalán nem éri meg. Most kap egy hármast, később meglátjuk, tud-e valamit.

Ha van tippetek nem Avonos lehúzható maszkra, ami bőrörgedés gátló, szívesen várom a javaslatotokat. :)

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2014. február 12.

Kifejezetten vékonyszálú, hosszú hajam van. És bár én sem feltétlenül hiszek a reklám dumáknak, kíváncsi voltam, hogy jobb-e a Volume Collagene-nél.
Nekem első használatra érezhető a különbség. Meglepetésemre valóban sokkal dúsabbnak tűnik a hajam és nem is szárítja ki a végét, ami szintén fontos szempont. Írok update-et, hogy milyen hamar zsírosodik, addig csak négy csillagot adok neki, de engem eddig meggyőzött, meg fogom venni a samponját is.
Amúgy a flakonon szerepel, hogy a kívánt hatást csak a sampon+balzsam+szérum váltja ki, így önmagában azért ne számítsatok csodára. Az illata szokatlan, de egészen kellemes, a hatás nekem eddig nagyon tetszik.

Update1: A samponnal együtt is szuper, ő lett az új kedvenc. Nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam, nagyon selymes, ragyogó, nem száll- egészen átalakult az elmúlt három hónapnyi használat alatt. Nekem bejött. Újra veszem és öt csillag. :)
Update2: A Párom a minap megkérdezte, lehetséges-e, hogy valamitől dúsabb lett a hajam, mert ő meg van róla győződve, hogy egészen más a tapintása, a textúrája és nagyon tetszik neki. :)))