helina

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kräuterhof Aloe Vera Gel

Kräuterhof Aloe Vera Gel
2019. július 24.

Szoláriumban kaptam egy mintát belőle, és nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a rendes kiszerelést. Nekem nagyon bevált strandolás után. Az enyhe bőrpírt másnapra nagyon szépen bebarnítja és ragacsosság nélkül, gyorsan beszívódik. Hűtőben tárolom, így rögtön enyhíti a leégést.
Göndör hajamra is ki fogom próbálni zselé helyett!

Balea Locken Lotion

Balea Locken Lotion
2019. április 25.

Teljesen fölösleges vásárlás volt. Ennél még egy mezei hajzselé is jóval jobban teljesít. Nem használtam sokat, éppen egy borsónyit, szokásos módon követtem a Curly girl methodot, és egy félig csigás, félig szálló szalmakazal lett. Megkockáztatom, hogy nélküle is sokkal jobb eredményt kaptam volna.
Ha tuti tippre vágytok göndör hajú lányok: vízalapú síkosító :D
Tudom tudom, marhára nevetségesen hangzik, de álomszép csigákat csinál, és nekem például 3 napig kisebb felfrissítésekkel, de nagyon szépen tartotta magát a hajam. Eddig még nem találkoztam jobb hajformázóval göndör hajra :D Egy próbát mindenkinek megér!

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. november 22.

Arcmosás után használom hidratálónak, és mesés! Pár nap alatt látványosan kisebbek lettek a pórusaim.
Alapozóhoz szoktam még adni, fele-fele arányban. Nincs szükségem teljes fedésre, a BB krémekkel meg nem voltam megelégedve. De ez így hibátlan.
Mielőtt megjön, nekem eddig mindig megjelent pár fájdalmas pattanás, ezzel teljesen kibekkeltem a dolgot.
Nagyon hasznos, és kenterbe ver minden olajos méregdrága arckrémet!