hjanka

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2014. február 11.

A második Catrice rúzsom a Hey Nude lett! Tökéletesen fed, nem feltűnő, nappali sminkhez tökéletes.

Update: A harmadik Catrice rúzsom a 080 My Red Card lett. Régóta szerettem volna egy vad piros rúzst, és kb. 600 ft-os áron sikerült kifognom a Müllerben (valószínű kifutódarab lehetett). Egy bulit/vacsorát nem mernék bevállalni vele, mivel könnyen kenődik. Papírzsebkendővel egy törléssel leszedhető, szinte nyom nélkül. Ez miatt le kellett vonnom egy pontot. A Nude még mindig kedvenc - sajnos nagyon gyorsan fogy.

Wilkinson Sword Quattro Női Borotva

Wilkinson Sword Quattro Női Borotva
2013. október 16.

Eddig egy másik híresebb borotvafajtát használtam, amihez pengét kellett volna vennem (kb. 4.000 forintért), de jobb megoldásnak tűnt a Rossmann akciójában 2100 forintért megvenni egy doboz (3 darabos) Wilkinson pengét, amihez ajándékba adtak egy borotvakészüléket.
A borotva maga szépen kidolgozott, csúszásgátló anyaggal bevont, igazi csajos pink színű, fém betétes. A fém betét miatt aggódom picit, hogy előbb utóbb rozsdásodni fog. Könnyű használni, szerintem lehetetlen, hogy megvágjam magam vele. Tökéletesen sima bőr érhető el vele. Most a terveim szerint ezzel a 4 pengével 2 évig bőven eléldegélek, utána majd kiderül, hogy újravásárolom-e.

Update: Gyorsan kopik a pengéje, nem lesz elég 2 évig!

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam
2013. október 16.

Nem szoktam ennyire leszólni egyetlen kozmetikumot sem, mint ezt fogom... A Müller saját márkása sokkal jobban teljesít 300 forintért, mint ez 700 forintért. Egyszer többet, egyszer kevesebbet tettem a hajamra, de egyik módszerrel sem ért semmit. Felesleges pénzkidobás volt. Az illata finom, nem tolakodó. Az én hajvégeim biztos, hogy nem zárta le, inkább még meg is törte kicsit. Egyszer sem került a fejbőrömre, csak a hajam alsó 2/3 részére tettem, mégis a hajmosás utáni nap estéjén már vállalhatatlanul nézett ki a fejem. Még gondolkodom, hogy kit büntessek vele, hogy elajándékozom neki.