hlillus

Regisztráció dátuma: 2015. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Frame For Fame Műszempilla Ragasztó

Essence Frame For Fame Műszempilla Ragasztó
2015. december 11.

A kedvencem. Elég régóta ezzel teszem fel a soros műszempillát, nagyon jól működik.
Szépen tart egész nap, azonban (és ez számomra nagyon fontos) este könnyű eltávolítani. Nem tépi a szemhéjamat, nem fáj. A műszempilláról is könnyű eltávolítani, így az többször felhasználható.
Nagyon jó áron kínálják, sokáig elég is. Én kb. 1 éve vásároltam és gyakori használat mellett még mindig bőven van benne.

Red Cherry Műszempilla

Red Cherry Műszempilla
2015. december 11.

Szeretem a műszempillákat nagyon, ennél fogva elég sokat kipróbáltam már. Ez jött be leginkább a soros váltazatok közül.
Jó minőség, könnyű használat és bő választék jellemzi. Vigyázni kell rá (főleg levételkor ugye) és akkor jó sokáig megőrzi a szép állapotát, sokszor felhasználható. Az ára is rendben van.
Essence műszempilla ragasztóval szoktam feltenni, bírja egész nap, de este nem horror eltávolítani.

Sandel Kézbalzsam (régi)

Sandel Kézbalzsam (régi)
2015. december 10.

Nem úgy vásároltam meg, még valahonnan kapott munkavédelmi krém formájában került hozzánk - kb. ipari mennyiségben. Gondoltam, kipróbálom. Borzasztóóó... Nekem a semmilyen káros hatásnak ki nem tett, puha bőrömre egy nagy nulla volt, sőt megkockáztatom, rosszabb lett utána... Akkor aki fizikai munkát végez és érdesebb a keze? Nem bátorítok senkit, hogy 1 Ft-ot is kiadjon érte, ha lehetne mínuszos csillagot kapna.