honeymoon

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Biotherm Aquasource Everplump Night Mask Éjszakai Maszk

Biotherm Aquasource Everplump Night Mask Éjszakai Maszk
2021. október 10.

Szeretném ha tisztán látnátok e terméket: ez nem krém,nem géles krém,és nem nappalra való! És így akkor: éjszakára kell felvinni, kocsonyás az állaga amit szépen el lehet oszlatni a bőrön,nem hagy nyomot és rövid időn belül rá is szárad a bőrre,mert ez egy MASZK! Ráadásul aki rendesen utána néz az figyelmes és nem fényben keni fel hanem lefekvés előtt közvetlen...a "cucc" miatt amit direkt sötét üvegben is tárolnak. Hatása: pozitív. Semmi bőrpír,nem csíp,nincs mentolhatás. Reggelre szép bőr az eredmény. Ja és ha lehet eredményt ne 2 nap után várjunk már...mondjuk ezt smminél se... illata visszafogott,semmi különleges,hisz ez Biotherm,nem valami kommersz cucc. Azért kap 4 pontot mert nem csodaszer,mert olyan nem létezik. Amúgy meg arra való amire kitalalták,tehat a céljának megfelelő.

Biotherm Life Plankton Elixir Arcápoló Elixír

Biotherm Life Plankton Elixir Arcápoló Elixír
2021. április 13.

állaga zselés,de gyorsan kell felkenni mert beszívódás közben ragacsossá válik.tehát nem masszírozó krém ezt figyelembe kell venni.illata az illatmenteshez közelít.nem igaz hogy parfüm vagy erős illata lenne. Az en bőröm 40es,kombinált szaraz/zsírosodásra hajlamos,nem pattanásos,de érzékeny. En ezt az elixírt éjszakára tettem fel. Reggelre csodálatos sima a bőröm. Nem ránctalan,hanem sima. Szerintem a szokott minőséget adja a cég. Én megvennén újra. Ui: egy arcápolót hónapokig kell használni h legyen hatása! Pár nap,2 hét nem hoz csodát!

Kérastase K V.I.P. Volume In Powder Spray

Kérastase K V.I.P. Volume In Powder Spray
2019. április 20.

Nekem sajnos nem vált be,de lehet,hogy a hajam hosszúsága miatt. Semmi puffer,semmi hajtőemelést nem érzékelek... Hasonló mint a porpúder amit bele kell szórni,nekem az jobban használ,de hamarabb zsírosodik is attól. Ez sajna most semmi,pedig K márka imádó vagyok. Illata jó, nem hagy nyomot.