honeymoon

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Kérastase K V.I.P. Volume In Powder Spray

Kérastase K V.I.P. Volume In Powder Spray
2019. április 20.

Nekem sajnos nem vált be,de lehet,hogy a hajam hosszúsága miatt. Semmi puffer,semmi hajtőemelést nem érzékelek... Hasonló mint a porpúder amit bele kell szórni,nekem az jobban használ,de hamarabb zsírosodik is attól. Ez sajna most semmi,pedig K márka imádó vagyok. Illata jó, nem hagy nyomot.

Joico Defy Damage Hajszerkezet Erősítő Színmegtartó Sampon

Joico Defy Damage Hajszerkezet Erősítő Színmegtartó Sampon
2019. április 20.

Én a sampont,balzsamot és ezt a pajzsot próbáltam ki. Első tapasztalataimat írom le: sampont én higítva használom,habzik a második mosásnál. Már akkor lehet érezni h puhít és nem gubancos a haj. Balzsam nagyon jó,selymesít. A pajzs,hmm nem volt jobban kifésüljető tőle a hosszú vizes haj. Én most nem használtam direkt semmi formázót v más terméket. Száraz eredmény: pihepuha selymes haj. A színtartósságra még nem tudok mit mondani. A hajszerkezet építésre úgy néz ki végzi dolgát. Engem pl zavar ez a selymesség,én szeretem ha a töve 'be van lőve",remélem hajformázóval más lesz. Szóval amit kell tudnia azt tudja. Ezért megkapja a max pontot a sampon és balzsam. De én később v sampont v balzsamot fogok csak használni. A pajzstól pedig van jobb termék. Sajnos nekem ez nem vált be arra amit tudnia kell. Illatok: mindnek nagyon jó.

Update: szóval nekem a 3 termék ebből azért nem jó, mert lapos, selymes lesz tőle a hajam, semmi tartása sincs. Így csak a balzsam és a pajzs marad. Színt egyáltalán nem tart,festett vörös fakó vörös lesz,másnál nem volt ilyen problémám, DE! a töredezettség miatt még mindig 5* a termék. Nem kell levágni a sokszor vasalóval vasalt hajam.

Lancaster Sun Sensitive Tan Maximizer Regenerating Milky-Gel After-Sun for Sun-Sensitive Skin

2019. április 12.

Számomra ez egy csoda. Főleg erős napozás vagy szoli után. Van hogy az arcomra kérnem,másnap semmi bajom. Imádom az állagát, olyan krémes, kenhető, de utána beszívódik,de nem tűnik el, érzed hogy ápol. Nem zsírosít. Én nem találtam még más terméket ami ehhez hasonló minòségű, így nekem marad. Illetve több L terméket is nagyon szeretek, lehet, hogy emiatt a bizalom. Nekem többet ér egy drogériás krémnél.