hrrr

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2019. február 24.

Már harmadszor állok neki a szedésének, az első két alkalommal rendkívül sokat segített.

Az első alkalom már kb 5 évvel ezelőtt volt, akkor nálam is hányingert okozott, de csak azért mert reggel evés nélkül vettem be, valamint napközben is éves előtt, azóta éves után szedem és így semmi mellékhatása nincs.

Az első két alkalommal nekem megállította a hajhullást, ez volt a célom, és ezen felül a körmeim is megerősödtek, remélem most is működni fog és ezúttal sen csalódok benne:) ugyanis nagyon sok más terméket vitamint, sampont, pakolást próbáltam már de eddig csak ez segített, szerencsére már gondolkodnom se kell mit alkalmazzak, mert már az ára is lejjebb ment

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2018. április 30.

Kellemes és különleges, nőies illat. Nagyon szeretem használni, csak egy bajom van vele, ami az összes avonos parfümmel amit használtam, az illata nem tart túl sokáig.

Avon Little Black Dress Parfümpermet

Avon Little Black Dress Parfümpermet
2018. április 29.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, kellemes illata van, úgyhogy elég gyakran szoktam használni. Az egyetlen gondom ennél is az, mint az avonos illatszerek többségénél, hogy nem túl tartós az illata