hunyadidori

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. december 16.

Az illata isteni, igazából ez a fő ok, amiért használom... ezenkívül segít, hogy ne álljon szét szénakazal szerűen a hajam vége, de nagyjából ennyi.
Én a frissen vágott hajamra kezdtem el használni, remélve, hogy így majd nem kezd el újból töredezni a vége - hozzáteszem, hogy nem vasalom a hajam vagy bármi ilyesmi -, de nem így lett. Ugyanannyira törik most is, mint a használata előtt, nem vettem észre különösebb változást.
Ettől függetlenül szeretem, mert érzem, hogy azért valamivel puhább lesz tőle a hajam és őszintén szólva már tényleg az illata is megéri az árát!

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2016. december 15.

Sajnálom, hogy nem olvastam el az itteni hozzászólásokat, mielőtt megvettem...mert úgy érzem kár volt!
Ez az első gél állagú tusom, de nem hiszem, hogy ilyennek kellene lennie egy igazán jó tusnak.
Az Essence-es tusecsettel használom (és nem hiszem, hogy azzal van a baj), nem igazán lehet vele vékony vonalat húzni, ezzel még ki is békülnék, viszont a vastag vonal sem egybefüggő fekete, túl hígnak érzem az állagát is. Viszont elég tartós volt, nem mászkált el miután megszáradt, úgyhogy nem adom fel, hátha én nem szoktam még hozzá...addig marad a 3 csillag.

Gliss Kur Total Repair Sampon

Gliss Kur Total Repair Sampon
2016. december 15.

Jelenleg ő a kedvenc samponom!
Nem zsírosít, nagyon jó az illata és viszonylag lassan is fogy. Egyértelműen újravevős!