husih96

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manhattan Clearface Kompakt Púder

Manhattan Clearface Kompakt Púder
2020. augusztus 19.

13 éves korom óta az életem része ez a púder. Általános iskola 6-7. osztályától egészen gimi végéig ez volt az egyetlen púder, amit használtam ("alapozóként", vagyis alapozó helyett). Aztán, ahogy elkezdtem beleszeretni a sminkelésbe gimi után, évekig nem használtam többé, mert hát az nem "igazi alapozó", és abból raktároztam be jó sokat (drogériától Mac és Estee Lauderig mindent). Most egy éve, amikor már teljesen el voltam keseredve, annyira tragikusan nézett ki az arcom, újra visszatértem hozzá és elhatároztam, hogy ezt fogom csak használni alapozó helyett, mert anno a pubertás bőrőmnek ez egy csodás megmentő volt. Hát, így, hogy igazán benne vagyok a sminkelésben és jó pár dolgot kipróbáltam már, még mindig csak ajánlani tudom és szerintem mindenkinek ki kellene próbálni ezt a terméket. Remélem, soha nem szűnik meg, mert örökre imádni fogom.

Morphe X Jaclyn Hill The Complexion Master Collection

Morphe X Jaclyn Hill The Complexion Master Collection
2020. július 7.

Eddigi legjobb ecseteim. Ez a collection pedig szuperül van összeválogatva. Mindegyik ecset nagyon fontos benne.

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2020. július 7.

A színek csodásak, a formulával viszont nem vagyok teljesen kibékülve. Most 2020-ban vettem, és természetesen hallottam a pletykákról, hogy új formulát kapott, és, hogy valamit simliskedtek az egésszel... Ha ennél jobb volt a megjelenés idejében, akkor megértem, miért van ekkora hype-ja. Egyébként az én példányommal nem vagyok annyira megelégedve. Colourpop bármelyik palettájának ezerszer jobb ennél a minősége. Szeretem használni, de közben kicsit mindig csalódott vagyok, mert jobbat vártam. Olyan közepes az egész... nem rossz, de nem is jó. A matt árnyalatok még rendben vannak, az sem a legjobb, de a shimmer/metallic színek nagyon gyengén teljesítenek. Mindig ujjal használom az ilyen színeket, máskor igazi *bumm* hatásuk van, de ebben a palettában gyengék szerintem a csillogós színek nagyon. Szárazak.