hvera

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Belnatur Balance Cream

Belnatur Balance Cream
2018. január 17.

Maximális 5 csillag! Ez a krém egyszerűen szuper. Ugyanazt tudom leírni, mint az előttem szólók. A zsírosabb részeket a T-vonalon szépen szabályozza, a szárazabb, vízhiányosabb részeket pedig hidratálja. Illetve van benne valamennyi fényvédő is, azt hiszem SPF 8. Ha kifogy biztosan újraveszem.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2018. január 12.

Hiába light nekem mégis nagyon nehezen szívja be a bőröm, pedig néhol tényleg nagyon száraz, főként ilyenkor télen. Éjszakára elhasználom, de nappali hidratálónak smink alá nekem nem vált be, még úgy sem, hogy 5 -10 percet vártam, hogy beszívódjon.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2018. január 12.

Télire vettem magamnak, mikor inkább szárazabb a bőröm. Őszintén többet vártam volna tőle, majdnem szinte szárította a bőrömet. A Sebium család habzó arctisztítója sokkal jobban bevált (hiába zsíros bőrre való), jobban hidratálja a szárazabb részeket. A sminket maradéktalanul eltávolítja és nem csíp, de azonkívül semmi extra.