iiika

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

BioMagic Krémhajfesték

BioMagic Krémhajfesték
2023. december 20.

6.72-es színt próbáltam. Nagyon nagyon jó festék, nem lett sötétebb mint amit ígér a számozása, szépen elfedte a vizslásra kopott hajvégeimet amik még a melír miatt visszakopnak. Nagyon természetes szín.
A hajam extrán puha, fényes. A sampon is balzsam is teljesen elég volt a váll alá érő hajamra, balzsamozni amúgy is csak a hajvégeimet szoktam.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2017. november 18.

Nagyon érdekes volt a vele való első találkozásom...sógornőmön éreztem, de akkor még nem tudtam, hogy ez az az agyon hypeolt La vie est belle... Akkor elsőre megfogott, feltűnő(sködő) illat. Aztán mikor újra és újra éreztem már rosszul voltam tőle...főleg, hogy az egész szoba és minden " szaglik" utána még hosszú ideig. Nagyon közönséges fojtogató illat. Egyszer konkrétan rosszul lettem tőle :D bár volt a dologban alkoholos befolyásoltság, de éjjel felébredtem (sógornőméknél voltunk) megcsapott a parfümillat, és úgy éreztem menten visszaköszön minden, szörnyű hányingerem lett. Én nem tudom milyen pasinak tetszik ez az illat hosszútávon. Kettő pont de csak mert elsőre valami fantáziát azért láttam benne.

Mugler Alien EDP

Mugler Alien EDP
2017. november 12.

Istennő illat :-) Nagyon szeretem, és bizony meg kell érni rá. 30 évesen, kellő önbizalommal már egyek vagyunk ha magamra fújom....de ez pár éve még tuti nem így lett volna. Szóval szerintem ez az illat mindenképpen a NŐ illata.