iiika

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2017. november 18.

Nagyon érdekes volt a vele való első találkozásom...sógornőmön éreztem, de akkor még nem tudtam, hogy ez az az agyon hypeolt La vie est belle... Akkor elsőre megfogott, feltűnő(sködő) illat. Aztán mikor újra és újra éreztem már rosszul voltam tőle...főleg, hogy az egész szoba és minden " szaglik" utána még hosszú ideig. Nagyon közönséges fojtogató illat. Egyszer konkrétan rosszul lettem tőle :D bár volt a dologban alkoholos befolyásoltság, de éjjel felébredtem (sógornőméknél voltunk) megcsapott a parfümillat, és úgy éreztem menten visszaköszön minden, szörnyű hányingerem lett. Én nem tudom milyen pasinak tetszik ez az illat hosszútávon. Kettő pont de csak mert elsőre valami fantáziát azért láttam benne.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2017. november 12.

Istennő illat :-) Nagyon szeretem, és bizony meg kell érni rá. 30 évesen, kellő önbizalommal már egyek vagyunk ha magamra fújom....de ez pár éve még tuti nem így lett volna. Szóval szerintem ez az illat mindenképpen a NŐ illata.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. augusztus 29.

Eljött egy update ideje így 2016. augusztusára :D
Miután befestettem a hajam az 503- as tejcsokival sokaig szerettem volna visszakapni a hajszinemet, a regi hamvas szőkésbarnát. Másfél évig nem is festettem, a lenövés és a festett rész csodásan összemosódott ennyi idő alatt, szinte észrevétlen lett. És most a régi képeket nézegetve jutottam el oda, hogy nekem ez a szín kell újra! Főleg, hogy annyit szívtam az utóbbi fél évben a fodrászkellékes festékekkel meg a fodrásszal aki sikeresen zöldre festett, pedig én csak hamvasat kértem. Na szóval újra 503, de most sokkal hamvasabb alapra, igaz ha a napfény direktbe süti a fejem akkor rókavörös. Azt hittem megint egy meleg vöröses árnyalatot kapok, de nem :D kimondott HAMVAS így elsőre, jóval sötétebb, mint a dobozon. Egy hideg sötétbarna lett, icipici arany csillogással itt, ott. De szerintem előbújik majd a színe pár hajmosás után. Felkerekítem a csillagokat :-)

Sziasztok!
503-as árnyalat TEJCSOKOLÁDÉ
azzal kezdtem, hogy a nagy sietségben nem nedves hajra vittem fel. Ennek ellenére nem lett foltos (úgy látom), de inkább csak 15 percig hagytam fent, féltem, hogy sötétre fogja be.... Persze, hogy sötétebbre fogta be, mint a doboz. Vártam egy aranyló barnát... aha... előhozta az összes régi elfeledett vöröses beütését a hajamnak. :D
Ami mondjuk tetszik most. Kíváncsi vagyok mennyire fog kopni. (remélem azért kikopik)
Állagra a hajam rosszabb, mint az ugyanilyen színező Garnier Color&Shine-nal. Csak ott nincs ekkora színválaszték, mint a Castingnál.
Most jobban megnézve a dobozt, azon is mintha kicsit vöröses lenne, vagy csak képzelődök?! :) Az árnyalat olyan, mint a dobozon (a hajamon) csak eggyel sötétebb színmélységben.