ildi79

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

PuroBIO Cosmetics Báziskrém Zsíros Bőrre

PuroBIO Cosmetics Báziskrém Zsíros Bőrre

Csak azért nem adok neki 0-t, mert nem lehet 😀
Ilyen rossz termékkel még nem találkoztam. Próbálok odafigyelni, hogy mit kenek magamra, azért vettem meg ezt, de nagyon kár volt! Még soha nem tapasztaltam hasonlót egyetlen terméknél sem, ezt felkenve teljesen mindegy, hogy milyen alapozót teszek fel rá, kiizzad a bőröm tőle, az alapozó felvitele után az egész arcomon apró izzadságcseppek jelennek meg. Érzésre is nagyon rossz, fölkenve azt érzem, hogy fuldoklik a bőröm. Nagyon nagy pénzkidobás volt, hatalmasat csalódtam benne! Egy natúr terméktől nem ezt vártam volna!

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam
2017. szeptember 21.

A clearing géllel együtt használom, azóta sokkal jobb és szebb a bőröm. Így sajnos azt nem tudom, hogy önmagában ez az arctisztító hab mit tud, de együtt a géllel csodákat műveltek a pattanásos bőrömmel!

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Clearing Gel
2017. szeptember 21.

Teljesen véletlenül akadtam erre a krémre, alapozót vettem a clinique-ben, és az eladó hölgy tett a pattanásaimra ilyet, és gondoltam, hogy mostanában úgysem segített semmi, kipróbálom, adok neki egy esélyt. Megvettem a kis kiszerelést belőle. És milyen jól tettem! Azért adok neki 5 csillagot, mert bár tökéletesen nem szűntette meg a bőrproblémámat, ez az egyetlen termék az utóbbi időben, ami lényegesen leredukálta, és elfogadható állapotba hozta a bőrömet. Nagyon örülök neki, hogy megvettem! Az arctisztító habbal együtt használom, azt nem tudom, hogy mennyire erősítik egymás hatását, de egyelőre teljesen elégedett vagyok!
Felkenés után kicsit húzódik tőle a bőröm, ezért használok rá hidratáló krémet is, jelenleg a Helia-D tokaji aszús krémét. Nagyon jól kijönnek együtt és nagyon szereti a bőröm :)