ildici

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Alverde Hidratáló Sampon Golgotavirág-Rizs

Alverde Hidratáló Sampon Golgotavirág-Rizs
2018. január 24.

Szerettem volna natúr kozmetikai termékekre váltani, mert amellett, hogy eléggé problémás a hajam, a legtöbb terméket nem bírja a fejbőröm, viszketek tőlük.
Elsők között ezt a sampont próbáltam ki. Nekem az illatával nem volt gondom, viszont a hajvégeimet még jobban kiszárította és bezsírosodott a hajam.
Többször próbáltam, gondoltam adok még neki esélyt, de sajnos nem változott a véleményem.
Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, az összetevői miatt is.
Számomra - igaz jóindulattal - három csillag, az összetevői miatt.

Douglas Camoufleur Folyékony Alapozó

Douglas Camoufleur Folyékony Alapozó
2018. január 15.

Amióta sminkelek, jó pár alapozót kipróbáltam már. De eddig ez az első olyan, amivel tényleg 100 %-ban meg vagyok elégedve.
A bőröm sajnos messze áll a tökéletestől. Zsíros, dehidratált és tág pórusok jellemzik az arcbőröm.
Az eddigi alapozóimmal vagy az volt a baj, hogy a bőröm nem birta, kippattogzott, viszketett, vagy nem fedte szépen az arcom, nem volt természetes hatása, vagy pedig azt éreztem, hogy a nem kap levegőt az arcom.
Most, hogy végre kipróbáltam ezt az alapozót, nincsenek ilyen problémáim.
Teljesen természetes hatást kelt úgy, hogy elég csak egy minimális mennyiséget felvinnem belőle. Még így is, hogy tele vagyok bőrhibákkal és hatalmas karikák éktelenkednek a szemeim alatt. Nem érzem, hogy eltömítené a bőrömet. Nem viszketek, nem pattogzok ki tőle.
Egyáltalán nem feltűnő, hogy van rajtam alapozó, teljesen igazodik a bőrszínemhez.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, azt kaptam tőle, amit egy alapozótól elvárok.

Biodermic Aloe Mask Fátyolmaszk

Biodermic Aloe Mask Fátyolmaszk
2018. január 3.

Én is kíváncsiságból vettem meg ezt a maszkot, ami az első fátyolmaszk lett, amit ki is próbáltam még aznap este lefekvés előtt, ahogy megvettem.
A legelső dolog, ami nem tetszett, az a túl erős szaga volt. Maga a maszk tapintásra ragacsos, tocsogós, nehéz volt széthajtogatni is. Bár, mivel ez az első ilyen maszk, amit kipróbáltam, lehet, hogy csak az én bénázásom miatt volt nehézkes. :)
Még teljesen fel sem raktam az arcomra, de a szemem már könnybe lábadt az erős alkoholtól, vagy nem tudom, mitől. Az arcomat csípte, főleg a homlokomat, de ez a csípés pár perc után csillapodott valamelyest. Kb. fél órát hagytam az arcomon. Az arcom be sem szívta rendesen, ragacsos lett és nagyon nem éreztem azt a felfrissült érzetet, amit szerettem volna érezni.
Ha négyszer-ötször nem mosakodtam meg a maszk levétele után, akkor egyszer sem. De a ragacsos, "nem tiszta az arcom" érzés megmaradt. Még másnap, nemhogy reggel, de délután is. Ez még csak-csak hagyján, de másnap délelőtt nagyon viszketett tőle az arcom és pár pattanás is előbújt.
Egy szó, mint száz, nagyon megbántam, hogy megvettem és kipróbáltam. Az ár/érték arányról nem is beszélve, a minőségéhez képest eléggé drága.