ilus

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2019. január 9.

én revalid kapszulával együtt használtam, erősebb, időszakos hajhullásra és használt, nem zsírosította a hajtöveket. összességében elégedett vagyok vele, maximum egy hónapig elég, de inkább rövidebb ideig, napi 2x használattal, mivel nem tudom, hogy revalid nélkül milyen lett volna, ezért csak 4 csillag

Balmain Texturizing Salt Spray

Balmain Texturizing Salt Spray
2017. november 7.

csodás illata van és valóban hozza amit egy sea salt spraytől vár az ember, szárít és tömeget ad illetve hullámosít is. én mindig variálom a hajamon különböző göndörítőkkel és így működik, de ha sokáig használom csak ezt, akkor megszokja a hajam - ahogy mást is és nem az igazi. az illata viszont mindent megér ‹3

Alverde Volumen-Serum

Alverde Volumen-Serum
2017. november 7.

próbából vettem meg, mert hullámos viszonylag vékony szálú hajam van most épp bubi hosszúságú. mosás után rátettem az egész tasakot, mert nem láttam arra vonatkozó utasítást rajta, hogy kevesebb kéne belőle :/ elég sokkoló volt az illata illetve a ragacsossága. nagyon nehezen száradt a hajam és tincsekbe állt össze, így kifésültem és akkora szénakazal lett a fejemen, hogy muszáj volt valamivel összetűzni egy részét a hajamnak hátul... :)
aki szereti ezt a sprőd look-ot, annak tökéletes, de lehet, hogy ha kevesebbet teszek rá legközelebb, akkor kicsit visszafogottabb lesz a hatás, valószínűleg kipróbálom majd mégegyszer.