indingo

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 12.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2021. április 1.

Nem olyan rossz ez. Kicsit várni kell amíg teljesen beszívódik, de utána mehet rá az arckrém és a smink is. Nálam nem okozott irritációt. Kedvelem a szérumokat, a pipettás adagolóért plusz pont. Finom ráncokat enyhíti, komolyabb ráncokkal nem sok mindent csinál. Néhány napos használatot követően az arcbőr sokkal rugalmasabb és puhább. Összképe a bőrnek egészségesebb és kisimultabb hatást kelt. Az alkohol és parfüm összetevőnek nem örülök, azokat kihagyhatták volna, bár elismerem jó illata van a terméknek. Az alkohol köztudottan szárít, egy hidratálást biztosító termékben ez nem a legjobb választás.

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 1.

Könnyű, vízszerű világoskék folyadék. Nagyon praktikus hozzá a kis adagolófej. Az 1,8 ml ami az ampullában van nekem 4 alkalomra is elég. Hamar beszívja a bőröm, könnyű eldolgozni. A szem környékét kihagyom, de nem okozott szemirritációt, pattanásokat, piros foltokat. Talán egy kicsi ragad utána a bőr, de amint arckrémet is felviszek ez már el is múlt. A bőröm kombinált, de nagyon jót tesz neki az extra hidratáltság. Reggel és este is használom. Néhány nap használat után már látszódik az eredmény. A bőr kisimultabb és élettel telibb és a kisebb ráncok is enyhébbek. A száraz foltokat is szépen rendbe teszi. Gyönyörűek az összetevői, örülök, hogy nincs benne alkohol. Kombinált bőrön működik. Akinek ilyen bőrtípusa van számukra bátran ajánlom.

Eucerin Anti-Pigment Dual Szérum

Eucerin Anti-Pigment Dual Szérum
2020. szeptember 22.

Nekem egy kicsit macerás ez a két állagú és dupla fejes kiszerelés. Vagy az egyikből jön több vagy a másikból. Szerintem nem praktikus. Könnyed formulájú krém, amely illatanyagmentes így az erre érzékenyek is bátran használhatják. Felkenés után könnyen beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Jól kombinálható más krémekkel, szérumokkal, nem kukacosodik. A hatásáról 3 hétnyi használat után tudok nyilatkozni. minimális halványodást vettem csak észre úgy, hogy a termékcsalád nappali és éjszakai krémét is használom.