itsjucus

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. november 26.

A fodrászom használta a salon típust és nagyon tetszett hogy nem húzza vele a hajam.
Ezt megvettem, mert hogy vizes hajat is lehet vele fésülni és nem bántam meg. Tényleg jól ki tudom fésülni a vizes hajamat is meg a száraz gubancosat is és nincs utána a kefében egy kg haj. Úgy érzem beruházok egy Compakt-ra is.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. november 26.

Fodrászom használta és nagyon meglepődtem hogy a mosott szárított hajamat rögtön elkezdte vele fésülni, mondom tuti kitépi a fél hajam és fájni fog, de nem. Könnyen siklott a hajamban, Azóta vettem is magamnak egy The Wet Detangle tipust és imádom.

Balea Dream Big Fésülést Könnyítő Spray

Balea Dream Big Fésülést Könnyítő Spray
2019. november 26.

Az illata frissen fújva fura, de utána a maga a hajamnak nagyon kellemes illata lesz.
Húgom hajára kezdtük el a Prinzessin vagy mit fújni, mert borzasztóan kezelhetetlen volt és minden reggel félóra volt kifésülni szegény sokat szenvedett mert akarva akaratlanul húztam a haját. Aztán azt nem találtam sehol, így megvettem ezt és nagyon bevált.
Ő is imádja már majdnem egy tubussal elhasznált.
Most én is ezt használom, mert pár éve elköltöztem és ahol most lakom iszonyúan kemény a víz és nagyon tönkre tette a hajam és nehezen fésűlhető, de ezzel megint olyan selymes és puha a hajam mint régen, Egyszerűen imádom. Nem kell sok.