ivy18

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYC Sweet Splash Gloss Stick

NYC Sweet Splash Gloss Stick
2013. július 20.

A pink színűt vettem meg, és már használom 2 hete szinte minden nap. Nagyon szeretem, mert az én hullaszínű számom nagyon szép visszafogott színe és fénye van. És a legjobb benne, hogy egyáltalán nem szárad ki a szám tőle (nálam ez nagy szó egy ajakterméknél), és mikor lekopik, akkor is hagy maga utána egy kis színt, mintha alapból olyan színű lenne az ajkam. Nekem is egyedül azzal van a gondom, hogy nagyon! nem bírja a meleget, és dől jobbra-balra a tokban, meg folyik szét.

AOK Aqua Minerals Erfrischendes Waschgel

AOK Aqua Minerals Erfrischendes Waschgel
2013. július 20.

SOS kellett egy zselés arclemosó, így mindenféle utánajárás nélkül ezt kaptam le a polcról, mivel le volt értékelve 700 Ft-ra. Na jó, azért kicsit tanulmányoztam a leírást. Igazából már azzal megvettek, hogy ilyen tengeri dolgok vannak benne, mert imádom az ilyen termékeket. Elvileg 30 év felettieknek ajánlott, de gondoltam így legalább nem lesz olyan szárító hatású, mint az én korosztályomnak szánt lemosók. És valóban jól működik. Egy picit még így is húzódik a bőröm, de közben mégis selymes a tapintása. Így nyáron szerintem nagyon jó. A 700 Ft-ot simán megérte.

Totes Meer Holt-tengeri Hidratáló Krém Fehér Tea és Lótuszvirág

Totes Meer Holt-tengeri Hidratáló Krém Fehér Tea és Lótuszvirág
2013. július 15.

Utánaolvasás nélkül vettem meg, mivel gyorsan kellett egy arckrém, és épp ez volt akciós. Nekem nagyon-nagyon bevált. Nem kell belőle sok, és bár elég sűrű krém, mégis gyorsan felszívódik. Az arcom puha lesz utána, de egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. És imádom az enyhe illatát. Valószínű, hogy újravenném.