jaki93

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

MUSTHAVE!
Kortól és nemtől függetlenül MINDENKINEK csak ajánlani tudom. Nagyjából 5 éve használom rendszeresen. Napégésre, gyulladt bőrterületekre, pattanásokra, borotva irritációra (legjobb és leghatékonyabb rá), páromnak aftershave helyett, gyermekeknek horzsolásokra.
Ha kicsit száraznak érzem a bőröm, estére bekenem és tényleg hidratáltabb másnap.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet

IMÁDOM!
Krémes, nem szárít és iszonyat tartós!
A matt verzióját annyira nem ajánlom, tartóssága elég szerény, színei sem szépen pigmentáltak.
A sima verziósak viszont nagyon bombák, nekem a Ping Pong és a Plum Plum Girl árnyalatai vannak meg, mindkettő bírja az evést-ivást, nekem kb 6 órán át mozdulatlan, maximum a belseje kezd kicsit fakulni.
Pigmentáltság:10 pont
Ár-érték arány: 10 pont
Tartósság: 10 pont
És mivel nem szárít (pedig az én szám aztán mindentől kiszárad) +10 pont!

Nivea Fresh Natural Golyós Dezodor

Nivea Fresh Natural Golyós Dezodor

SOHA TÖBBÉ! 0 csillag!!!
Édesanyám kezdte el használni, majd mindkét hónalján pár hetes használat után allergiás bőrreakció jelentkezett, kipirosodott, viszketett.
Mivel 2-t is vett belőle, így elkezdtem használni az egyiket. 1 hét múlva két oldali verejtékmirigy gyulladásom lett egyik napról a másikra!
Most látom az összetevőit, nem túl bőrbarát enyhén szólva.
Kérlek titeket, ne vegyétek meg ezt a sz*rt, ne ártsatok a bőrötöknek, akkor sem, ha bevált! Ha tudtok vegyetek egy bio-dezodort, kifejezetten ajánlom a Dr. Organic termékeit, drága, viszont még mindig nem olyan drága, mint kidobni egy dezodort pár használat után!