janvidia

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon
2017. július 18.

Jól tisztít, de nekem zsírosodik tőle a hajam. Most mem korpás, megelőzésnek használom a H&S helyett, mert az tele van minden szeméttel. Ettől nem viszket a fejem, nem úgy mint a h&s-től. Amúgy jól tisztít és puha a hajam, csak ne zsírosodna :/ elhasználom a flakonnal és majd utána mondok véleményt.

Cien Tropical Summer Önbarnító Tej, Világos Bőrre

Cien Tropical Summer Önbarnító Tej, Világos Bőrre
2017. június 16.

UP2: első használatkor adott némi színt, moat is, de a karomat nem fogta meg egyatalan, foltos is lett nehany helyen. A könyök-térd részt direkt jobban radíroztam és hidratáltam előtte, erre azt persze hogy mégjobban befogja. Most olyan mintha koszos lenne... bánom, hogy megvettem. Elkenegetem max a lábamra, de inkább maradok a Dove-nál vagy kipróbálom az Alverdéset.

UP: A lábfejemen próbáltam ki, nehogy foltos legyen radírozás és testápolózás után. Há ugyanolyan fehér vagyok... még nem adom fel. Ma használom majd egész testre és remélem reggelre nem leszek foltos tőle...

Ez tűnt a legszimpatikusabbnak az összes közül. Ma fogom tesztelni. Remélem beválik, mert a habról és a spray-ről jókat írtatok!

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. április 17.

2017. 04. 17.:
Zsirositja a borom nagyon..nem hasznalom tobbet, mostmar tenyleg.

UP: zsírosítja a bőrömet... a hátamon lévő foltokra elhasználom, de az arcomra többet nem kenem. foltok halványítására tökéletes

Már 2 hete használom és vegyesek az érzéseim.
Először nem szárított egyátalán, szép tiszta lett a bőröm, de második alkalommal kezdte szárítani a bőrömet. Ezt megoldottam egy hidratálassal utána és nyoma se volt. Én a Balea Ultra Med Sensitive arckrémet használtam.
Ami pozitív:
+megfelelően tisztít
+a pórusaim kisebbek és tisztábbak
+nekem csökke tette a pattanás foltjaimat az arcomon és a hátamon is

Ami negatív:
-kissé szárít, de egy hidratálóval helyre lehet hozni

Összességében szeretem és sokáig használni is fogom! 😊