jessy1210

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. szeptember 16.

Nem szokásom ilyen hamar véleményt írni egy termékről sem, de most megteszem, majd később update-elek. Régóta szemeztem a szérummal, és most hogy ekkora akció volt, beruháztam rá. És nagyon örülök, hogy megtettem. Nem nagyon hinném el, hogyha más mondaná, de az államon volt 2 "göb" is, hetek óta, amik egyszerűen nem akartak elmúlni semmitől. Felkentem aznap este, mikor megkaptam a szérumot, és másnap reggelre már látványosan javított rajtuk... Nem igazán akartam elhinni megmondom őszintén. Használom most reggel-este hidratálóba keverve, és valóban mintha egységesebb lenne a bőröm, és a pirosság és egyre halványabb. Mivel több terméket használok, ezért biztos hogy azoknak is közük van ehhez az állapothoz, de ennek a szérumnak tényleg látványos a hatása!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy hónap múlva milyen lesz a bőröm :)

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants
2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem ezt a krémet, szerintem is könnyű az állaga, jól beszívódik. Én is használom nyakra, dekoltázsra, néha arcra is. Jól hidratál, selymes lesz tőle a bőröm.

Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

2016. szeptember 16.

Hiába szeretem a Paula termékeket, ez a krém nem nyerte el a tetszésemet. Tulajdonképpen semmit nem javított az arcomon, és a göbökkel sem kezdett sajnos semmit :(