jete92

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Spray

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Spray
2019. december 19.

Nekem nagyon bejött. Az illata tetszik, a használata kényelmes és nekem szerette a bőröm is. Annyi negatívuma van, hogy kb 1 hétig tartott nekem egy flakon, ami miatt azért árban kicsit erős lenne mindig ezt használnom. Kár érte.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. május 27.

Bevált. Csodás az illata, puha tőle a hajam, könnyebb fésülni és hővédő is egyben. Én csak a hajam kb. alsó egyharmadára használom, mert zsírosodásra hajlamos, így nem kísérletezek a fejbőröm közelében. Kevés is elég belőle, úgyhogy nagyon sokáig ki fog tartani.

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik
2019. április 10.

Gyógyszer szedése miatt tavaly tavasszal elkezdett elképesztően hullani a hajam. Hónapokig harcoltam ellene eredménytelenül. Aztán kipróbáltam ezt az elixírt és HairClinic Extrát szedtem mellé (90 napos, napi 2 szemes kúra, ahogy kell) és lekopogom, de megállt, sőt sűrűsödik vissza és jó sok babahajam is lett. A gyógyszert azóta is szednem kell, de már csak az akkori adag negyedét, annyi már nem okoz gondot. Lehet, hogy nem egyedül (sőt tuti) ennek a toniknak köszönhető, de abban biztos vagyok, hogy rengeteget segít. Akinek csak picit hullik, annak valószínűleg tökéletesen működni fog magában is. Megéri az árát teljesen, jó illatú, nekem talán picit meg is emeli a hajtöveket. Könnyen zsírosodik a hajam egyébként, de ez a termék semmit sem ront rajta. Ajánlom!