jilona1983

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Eveline Cosmetics Facemed+ Kétfázisú Szem és Száj Sminklemosó

Eveline Cosmetics Facemed+ Kétfázisú Szem és Száj Sminklemosó
2018. október 25.

Mivel a micellás vize szuper volt, ezért úgy döntöttem, hogy megveszem ezt is, mert van 1-2 szempillaspiralom, aminek a lemosasaval igazán meg kell küzdenem. Nem vártam csodát, de sajnos ez az eddig próbált legrosszabb szemfestéklemosóm. Nem elég, hogy a vízálló spirál nem szedi le, még a szememet is csípi. De annyira durván, hogy alig bírom abbahagyni a könnyezest. Akárhogy próbálkozom, mindig belemegy pár csepp és kikészít. Nem fogom elhasználni szerintem, mert tényleg nagyon fájdalmas. :(

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2018. október 25.

Az érzékeny bőrömre nagyon jó volt ez a termék. Mindent tud,amit egy micellás víznek tudnia kell. Nem csíp, nem szárít, egyáltalán nem irritál. Szennyeződéseket leszedi, mi mást kívánhatnánk még tőle?!

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2018. október 25.

A Garnieres bb krémek után majdnem feladtam a keresést, mikor a Pupában az eladólány mutatta ezt kis krémet. Nagyon pozitív volt a csalódás, mikor azt tapasztaltam, hogy sem nem szárította, sem nem zsírosította a bőröm.
Egyetlen negatívum számomra az volt, hogy csak két árnyalatban kapható és a világosabb picit világos a sötét pedig sötétebb a bőrszínemnél. Ezért és azért, mert találtam egy szérumos koreai bb krémet ( amitől hihetetlen puha lesz az arcom) vonok le tőle 1 csillagot. Egyébként szuper termék!