jniki82

Regisztráció dátuma: 2018. május 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. május 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Isana Hideggyanta Csík Testre

Isana Hideggyanta Csík Testre
2019. szeptember 1.

Semmire nem jó, legalábbis nem szőrtelenítésre.

Skinfood Tojásfehérje Hab Arctisztító

Skinfood Tojásfehérje Hab Arctisztító
2018. július 26.

5 napja használom, csak este.Eddig nem tapasztalatam a porús tisztító hatását.Az orrom és mellette az arcom miteszereses,Nem durván,de ott vannak a kis pöttyöcskék.Ami feltűnt, sokan panaszkodnak, hogy nagyon szárít, nekem ez kimarad.Nem feszűl, húzódik a bőröm.Viszont ennek ellenére reggelre az orrom zsírosodik.Nem tudom, hogy ez csak a kezdeti jelenség vagy így is marad.
Használat után én szebbnek látom a bőrképem,mintha egységesebb lenne.
Ami nagyon pozitívum, hogy tényleg kevés kell belőle,egy borsó szemnyivel az egész arcomra elég.Illata kllemes, lemosás után emlékeztet a szappanéra.
Használom még és a hónap végén jövök véleményezni.

Kihagytam jó pár napot a használatában.Nem érzem, hogy húzódna a bőröm használat után,de nagyon zsírosodik a későbbiekben.Próbáltam utána Benton aloe bha tonikot használni háta azzal tudom a ph-ját kompenzáni sajnos nem sikerűlt!Én nem látom, hogy a pórusokat összehúzná,de lehet csak nekem nem hat.Az illata megszokható, olyan mintha szappan lenne, szemet viszont csípi.

Biztos, hogy nem veszem újra és ezt sem használom el

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)
2018. július 3.

Most rendeltem a Lotion-al együtt egy minta csomagot.Elsőre szerettem volna kipróbálni milyen mielőtt megveszem az egész kiszerelést.A méretét látva nem vagyok benne biztos,h látok valami változást,attól tartok mire hatna elfogy.
Amit már elsőre észrevettem az az, h reggelre nem zsírosodik az orromnál a bőr.Ez már egy jó pont.

Már több mint egy hónapja használom.A kis minták egész sokáig elégnek bizonyúlnak, igaz csak este használom.Azt nem mondanám, h a bőrhibákon, pigmentfoltokon javítana,de a bőröm határozottan szereti.Reggelre nagyon puha az arcom, az T- vonal zsírosodása határozottan csökkent.Biztos, hogy újraveszem azt még nem tudom, hogy mindettőt vagy csak a Lotiont.