johnnybr

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2013. február 12.

Ez az illat szerintem méltatlanul hever a parfümériák alsóbb polcain....Egy olyan illat, amit valaki vagy szeret vagy nem de egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni. A családomban nem nagyon szeretik, főleg a hölgyek nem, mert szerintük nagyon erős. (Mondjuk a mostani aquás-citrusos férfi-illat hullám miatt lehet ez, ami a parfümpiacot elöntötte az utóbbi években). Én viszont imádom! A feketeribizli lehet a titka, mert most jöttem rá, hogy azokat az illatokat általában nagyon kedvelem, amelyekben van eből a csodából. :) Ez egy nagyon egyedi illat és azoknak a srácoknak/uraknak ajánlom, akik elég határozottak ahhoz, hogy viselni tudják.
Ps: sajnos nemrég kaptam a hírt, hogy leálltak a gyártásával, nem hozott elég profitot a márka kozmetikai ágazatát képviselő L'oreálnak..:((( így érdemes lesz betárazni belőle...

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel
2013. január 27.

Számomra ez az "etalon" a mindennap és minden alkalomra viselhető illatok közül. Abszolút igaz rá a reklámkampányból ismerős "Be unexpected", azaz ne az elvárások szerint viselkedj. Az illat is ezt teszi, akin eddig érzetem mindenkin más volt a "feelingje". Elég aquás-citrusos jegyekkel indul és hihetetlen módon tud változni a bőrön. Azért szeretem, mert télen a melegebb jegyek: szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli dominál, nyáron pedig a hűvösebb, citrusos jegyek. Nem támadó, hanem egy nagyon szerethető illat, mint a személy aki viseli :)
Én kiváló választásnak tartom olyan férfiak számára, akik szakítani akarnak a mindennapok unalmas közhelyeivel, van véleményük a dolgokról és nem a tömeg után mennek. Az illatukkal is ezt szeretnék sugározni, de nem annyira extrém módon, hanem egy elegáns, szofisztikált illat segítségével. Ez egy olyan illat, ami akár az irodában, randin, buliban, szinte bárhol eleganciát és kifinomult izlést sugároz.

2013. január 6.

Ne aggódj Laci, azért meg akad belőle itthon is... ;) nemrég voltam Bécsben, ott meg az eau de perfume változatot is láttam a Douglasban!