josefin79

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)
2014. március 22.

1-2 hete használom csak. Belsőleg szedek hozzá rozaceára való Schüssler sót, külsőleg pedig ezt a krémet. Idáig szeretem, mert kellemes az állaga, nem irritál, nem pirosít sőt, enyhén halvánította is a pirosságot az arcomon. Hajszálerekkel kapcsolatos változást egyelőre nem tapasztaltam. Egyszinten van a méregdrága, rosacea care készítményekkel, hanem jobb. Árban sem volt vészes. 2000 Ft alatt vettem, úgy emlékszem. Szóval megéri. Egyetlen hátránya, hogy nehéz olyan patikát találni, ahol egyből van és nem kell rendelni.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2014. március 22.

Nekem kevésbé vált be, mint a rózsás változata. Ezen termék összes változata közül - kék, rózsaszín és most ez a zöld - a rózsás vált be a legjobban. A kék és ez a zöld nagyjából azonosan szerepeltek. Irritációt egyáltalán nem tapasztaltam, még a szemem körül sem. A rózsástól szebb, selymesebb lett a bőröm. Négy csillag, mert a drogériások közül talán még ez a márka a legjobb, de az 5 csillag a rózsás verziónak jár :)

Himalaya Herbals Purifying Neem Face Wash Gel

Himalaya Herbals Purifying Neem Face Wash Gel
2014. március 22.

Lehet, hogy valami nagyon különleges bőröm lehet, de nekem ez a lemosó kenterbe verte a Rosaceára addig használt 10ezer forintos lemosómat. Talán mert neem kivonatot tartalmaz, ami kifejezetten jó tesz ennek a bőrtípusnak. Nagyon szeretem, az illatával sincs semmi bajom, semmi extra, viszont nagyon szépen nyugtatja, tisztítja a bőrt. Csak ezt szoktam venni és veszem ezentúl is.