judy91

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Rogaine Women's Hair Regrowth Treatment

Rogaine Women's Hair Regrowth Treatment
2021. november 10.

Sajnos nekem semmit sem segített, pedig rengeteg pozitívumot olvastam róla előzetesen. Még azt is írták, hogy óvatosan kell felvinni a fejbőrre, nehogy máshova is jut belőle az arcon, mert olyan erőteljes a hajnövekedést serkentő hatása. Becsülettel elhasználtam a két havi adagot belőle, és sajnos semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, ráadásul elképesztően drága, a legdrágább szer, amit valaha a hajamra vettem. Ezer oka lehet a száraz, töredező hajnak és a hajhullásnak, az enyémen sajnos nem segített.

Alveola Waxing Szőrbenövést Megelőző Spray

Alveola Waxing Szőrbenövést Megelőző Spray
2021. augusztus 3.

Évek óta küzdök a lábszáramon nagyon durván és nagyon nagy számban benövő szőrtüszőkkel, és eddig semmi sem használt... De ez a spray a Serafim sószappanjával kombinálva már az első pár használat után csodákat művelt! A lábam iszonyú sima tőle, és eddig benőtt szőrszálak is alig-alig bukkantak fel. A Fodrásznagykertől rendelem, ott a legolcsóbb, és gyorsan ki is szállítják. Elég gyorsan fogy, érdemes betárazni belőle, de nagyon ajánlom!

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2016. október 6.

Én a Beautiful Brunette-t vettem belőle (bár gondolom ez vagy az vagy nagyon hasonló), és imádom! Isteni az illata, tényleg felfrissíti a hajkoronámat, mégsem érzem, hogy "ott van"a fejbőrömön. Minden forintját megérte, tuti újraveszem!