jurase87

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Benton Deep Green Tea Serum

Benton Deep Green Tea Serum
2021. augusztus 18.

Szeretem a zöld teás termékeket. Eddig nekem a Benton Deep Green Tea termékcsalád vált be a legjobban. A lotion a kedvencem, amit már többször újra is vettem, de a szérumja is teljesen rendben van. Könnyed, géles állagú, hamar felszívódik, nem okozott semmilyen irritációt, kellemesen frissít. Nyáron kifejezetten szeretem használni. Nagy melegben hűtőben tárolom, amivel még jobban fokozni lehet a frissítő hatását.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2021. július 21.

Én a vízhiányra hajlamos bőrömet fürdetem ebben. Mindig használok alá, fölé vagy mellé hidratáló krémet. Nagyon tetszik az állaga, könnyű vele dolgozni a rutinban. Gyorsan beszívódik, és ad egy kis természetes ragyogást a bőrnek. Újravevős mindenképp!

Thank You Farmer Safe Sun Fluid Age 0880 SPF50+ / PA++++

Thank You Farmer Safe Sun Fluid Age 0880 SPF50+ / PA++++
2021. július 21.

Általában alapos utánajárással szerzek be kozmetikumokat, ezt mégis kivételesen hasraütésre sikerült megrendelni. És milyen jó, hogy megvettem. Az előttem szólókhoz hasonlóan csak jókat tudok róla írni.
Illata isteni, pedig nem szoktam szeretni az illatosított kencéket, legtöbbször igyekszem kerülni.
Állagra tökéletes. Se nem túl sűrű, se nem túl folyós,nagyon hamar beszívódik. Nem mattít (a vízhiányos bőröm nem szereti a mattító termékeket) de nem is zsírosít. Arcra, testre egyaránt használom. Könnyű rá sminkelni. Nem kukacosodik. Biztos, hogy újra fogom venni.
Jaa, és hatalmas kiszerelés.