jurase87

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bybi - Day Glow Élénkítő Tonik AHA-Savakkal

Bybi - Day Glow Élénkítő Tonik AHA-Savakkal
2021. május 13.

Imádom! Valóban hozza, amit ígér.
Egyszerre több Bybi terméket tesztelek most, és mindegyikre jellemző egy rendkívül gazdag textúra.
Egy pillanatok alatt felszívódó tonerrel van dolgunk. Nem csak ámítás, valóban üde, ragyogó bőrképet eredményez.
Az, hogy vegán,cruelty free, és gyönyörű, környezetbarát csomagolásról van szó, csak hab a tortán.
Biztos, hogy a többi termék is landolni fog a fürdőszobám polcain.

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2021. március 14.

Én nagyon szeretem. Az első pár alkalommal kicsit szárította a bőrömet, de amióta az Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil-al kombinálom+heti 2-3 alkalommal egy kis MMHC2 mellé, ragyogó,pihe-puha a bőröm reggelre. (a reggeli rutinból áttettem estére)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2021. március 11.

Évek óta MAC és Clinique alapozókat használtam, mert sok mindent nem bír elviselni a bőröm. A MAC fedését imádtam, de sokszor okozott allergiás tünetet nálam viseléskor, főként télen. A Clinique alapozóival ilyen bajom nem volt. Aztán tesóm hosszas unszolására kipróbáltam ezt az LRP csodát, minek utána azt mondtam soha többet más alapozó. Fele annyiba kerül,mint a fent említett kozmetikumok, és minőségben magasan veri őket. Soha nem okozott semmilyen allergiás reakciót,nem szárít, mint a legtöbb alapozó nekem, nem ül bele a ráncokba, gyönyörű a fedése, nincs maszkhatás, amikor viselem sorra jegyzik meg, hogy milyen szép a bőröm, nagyon kevés kell belőle, úgyhogy számomra most ő a tökéletes alapozó.