kamillakovacs

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2019. augusztus 19.

A legtartósabb matt rúzs amit mostanában próbáltam. Imádom! Ha erős színű rúzst használok, alapvető követelmény nálam, hogy egy evés ivásnál meg se moccanjon a rúzs, ugyanis számomra borzasztó kiábrándító amikor evés közben lemászik a rúzs. Hát jelentem hogy ez a rúzs még csak kopni sem kopott, pedig nem kíméltem egyáltalán. 10 órát volt rajtam egy meleg nyári napon, és nap végén ugyanolyan mint amikor felkentem. Órákig tudnék még áradozni.... de egy negatív tulajdonságát is meg kell említenem... sajnos kicsit meg száradás után is ragad. Ez ad egy kis diszkomfortérzetet viszont cserébe egyáltalán nem szárította a számat... ami matt rúzsoknál szintén csoda számba megy.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2019. március 9.

Eddig a rózsazsín üveges érzékeny bőrre való változatot használtam, de amikor láttam hogy kidobtak egy érzékeny szemre való terméket is, azonnal ki kellett próbálnom... de sajnos nekem is vegyesek az érzéseim. Először is a sminket szerintem jól leszedi, viszont sajnos a szemsmink lemosása után a szemem környéke kipirosodik tőle. Ezt abszolút nem értem hiszen pont erre lenne jó ez a termék.... Valóban hagy egy vékony olajos réteget a bőrön, engem ez nem mindig zavar, sőt néha mintha kicsit hidratáltabb lenne a bőröm emiatt, az olajos érzet nekem viszonylag hamar megszűnik de van hogy inkább áttörlöm az arcom egy másik micellás vízzel is. Szóval nehezen jutok dűlőre ezzel a termékkel kapcsolatban, de azt hiszem maradok a jól bevált rózsaszín változatnál.

Balea Pflege Kick Energy Arcápoló Szérum

Balea Pflege Kick Energy Arcápoló Szérum
2019. március 9.

1 hónapja használom ezt a szérumot, és úgy tudnám összefoglalni a véleményem, hogy :”nem rossz de azért csodát nem tesz.” Egy kis extra hidratálást ad a bőrnek, valóban krémmel együtt kell használni. Igazából úgy gondolom, hogy érdemes komolyabb szérumokra beruházni, így részemről ez a termék ennyi is volt. Irritációt, pattanásokat nem okozott, de nem fogom újra venni.