kaszi

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2015. június 17.

Ahogy megláttam a havi kedvences posztban egyből megrendeltem. A legtömörebb ecseteimet is nagyon gyorsan megtisztítja, nem kell utána 3 szor átmosnom se, hogy kijöjjön belőle a hab. Imádom!

Apotheker AHA Gél Gyümölcsavas Bőrmegújító

Apotheker AHA Gél Gyümölcsavas Bőrmegújító
2015. június 17.

Az itt olvasottak alapján rendeltem meg, mivel elég sok heg marad az arcomon a pattanások után. Minden nap használom már egy pár hete, esténként kenem fel kb 30 percre. Egy kis változást látok, de a nagyobb és mélyebb hegekhez több idő kell.
Nem bánom hogy csak 1,5%-os a savtartalma mivel nyár van, de szerintem ősszel beszerzek egy erősebbet ami gyorsabban hat.

Plus White 5-Minute Fogfehérítő Készlet

Plus White 5-Minute Fogfehérítő Készlet
2015. június 17.

iHerb-ről rendeltem meg még januárban. Napi kétszer használtam 15 percig és már 2 nap után látszott az eredmény, direkt képet is készítettem hogy össze tudjam jobban hasonlítani :) Igaz a fogaim annyira nem voltak sárgák, nem dohányzom/kávézom. Folyamatos használatot igényel, de szerintem egy ilyen itthoni fehérítéstől ne is várjon senki tartós eredményt.
Pár hónapig nem használtam de most megint előszedtem. Az ára szerintem elég jó, főleg így, hogy gyorsan látni a változást ha rendszeresen használod. Közvetlenül a fogmra szoktam kenni én is, az elején a sínre raktam a gélt és úgy használtam, ráment az ínyemre és napokig csípte, nem volt kellemes.