katica131

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. január 6.

Imádom! Sajnos nagyon érzékeny, reaktív, ekcémás a bőröm. Szépen le kellett szoknom nagyjából mindenről amiket régen használtam. Ez a testápoló egy CSODA. Már elsô alkalommal megnyugtatta a lángoló, viszkető bőrömet. Minden nap használom, közvetlen tusolás után, és imádom! Az ára pedig szerintem egyàltalán nem sok a mennyiséghez és a minőségéhez.

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Brazil Dióval és Rozmaringgal
2020. január 6.

Nekem CSODASZER. Sose voltam korpás, most biztos a télnek meg a sapkás időszaknak köszönhetem, vagy ponthogy annak, hogy nem volt mindig sapka rajtam.. nem tudom. Mindegy is. Első mosásra is eltüntette a korpa 90%át második mosásra pedig jele sincs, hogy valaha ezzel küzdöttem :) IMÀDOM és az illatát is :)

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon
2017. január 16.

még csak az első mosáson vagyok túl, így csak a hirtelen véleményem szeretném megosztani :) nekem nem hagy réteget a hajamon, szép dús lett tőle a frizum. mivel első mosás volt, így nem használtam mellé balzsamot, hogy "tisztán" tudjam értékelni. Gubancol egy kicsit, így elkél mellé egy jó balzsam :) legközelebb már azzal használom.
mivel igen borsos ára van, és majdnem egy hónapot vártam arra, hogy megérkezzen, ezért csínján bánok vele, lehet mellette Balea sampont használok majd minden második mosásnál.
később jövök érdemi értékeléssel is.