katica131

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon

Wonder Hair Biotin Hajerősítő és Dúsító Sampon
2017. január 16.

még csak az első mosáson vagyok túl, így csak a hirtelen véleményem szeretném megosztani :) nekem nem hagy réteget a hajamon, szép dús lett tőle a frizum. mivel első mosás volt, így nem használtam mellé balzsamot, hogy "tisztán" tudjam értékelni. Gubancol egy kicsit, így elkél mellé egy jó balzsam :) legközelebb már azzal használom.
mivel igen borsos ára van, és majdnem egy hónapot vártam arra, hogy megérkezzen, ezért csínján bánok vele, lehet mellette Balea sampont használok majd minden második mosásnál.
később jövök érdemi értékeléssel is.

Sunfleur Hajhulláscsökkentő 5 Gyógynövényes Sampon

Sunfleur Hajhulláscsökkentő 5 Gyógynövényes Sampon
2017. január 13.

lassan elfogy a flakon, így most már értékelem :) a hajhullásom ősszel borzasztó volt. hiába van sok hajam, a párom is sokszor megjegyezte, hogy mindenhol az én hajamat találja, és amúgy is kényes vagyok a hajamat illetően, így találtam rá erre a samponra. nem tudom önmagában értékelni, mivel szerintem alapvetően a hajhullást belülről kell megoldani, így én csináltam egy kovaföld kapszulás kúrát (Das Gesunde Plus-osat, reggel 1, este 1 szem) és ők ketten együtt olyan szinten minimálisra csökkentették a hajhullásom, hogy az valami elképesztő.
A sampon amúgy kicsit szárít, így egy kiadós balzsam vagy pakolás elfér mellé. Az illatát nagyon szeretem, kellemes növényes illat :)
Nem tolta ki a hajmosásomat, de nálam azt még egyik sampon se érte el szerintem.
Elsőre kicsit nehezen habzik, de második mosásra már jó :)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2017. január 13.

szeretem :) sokáig elég, így ár-érték arányban tökéletes :) szuperül hidratál, éjszakára és nappalra is használom, nem fénylik az arcom tőle, beissza a bőröm, nincs különösebb illata sem. tetszik, hogy ilyen egyszerű. ha előjön 1-2 gyulladt pattanás, akkor éjszakára a kényes területen duplán kenem be, és reggelre szépen lehúzza a gyulladásokat. nekem nagyon bevált. nagyon hisztis a bőröm, de őt kiválóra értékelte :)