kdorci

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2020. augusztus 31.

Bajban vagyok én is ezzel a termékkel. Nagyon nagyon kényes, amire nem feltétlenül van ideje az embernek reggelente, hanem csak fel szeretné vinni az alapozót, fedjen jól és kész. Az árnyalatokról inkább szó se essék. :D Ha túl sokat hidratálok alá csúszkál az arcomon és nincs az a púder se mennyiség, ami elbírna vele. Viszont ha alig hidratálok alá, akkor szárít, nehéz megtalálni az aranyközepet. Néha foltos marad az arcom nem fed egyenletesen. Próbáltam én már kézzel, ecsettel, szivaccsal volt, hogy mind a hármat bevetettem egy sminkelés alatt. Egyik sem volt az igazi. Annyiból jó, hogy ilyen folyékony, hogy könnyen fel lehetne vinni az 1/4 teáskanálnyi adagot belőle, de ha annyit szeretne valaki felvinni, az már soknak bizonyul és szintén csúszkálni kezd. Fedése vitatható, akinek tökéletes a bőre és pl használ alá egy másik fényvédőt is(abból a rendes mennyiséget), annak elég lehet ebből egy vékony réteg is, viszont akinek már foltos az arca vagy pattanásos annak az nem lesz elég. :(

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. augusztus 31.

Nekem most ő a kedvenc spirál. Az én pilláimat szépen íveli és dúsítja. Szuper :)

Nivea Body Lotion Natural Radiance Testápoló

Nivea Body Lotion Natural Radiance Testápoló
2020. augusztus 31.

Nem vagyok elájulva...a hidratálás egy nagy nulla, nem a megszokott nivea hidratálás. :( A radiance sem látszódik...Talán annyiban segített nyáron, hogy a benne lévő pici önbarnító segített egy egyenletes barna színt kölcsönözni a bőrömnek.