kdorci

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszolajjal & Ilang-Ilang Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszolajjal & Ilang-Ilang Illattal

UPDATE:
Le kell, hogy pontozzam, mert a felénél...sőőt a negyedénél már elkezdte nagyon zsírosítani a fejemet/hajamat. Nem olyan jó érzés már vele hajat mosni :(

Nagyon jó választás volt részemről. :) A téli hónapok egy kicsit megviselik a hajamat, száraz a vége, zsíros a töve :D Borzalom. Gondoltam teszek egy próbát ezzel az új márkával és nem csalódtam. :) Nagyon szép, puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam. :) Nekem pont elég a hatása. Az illata is finom. Nem túl erős, de kellemesen érződik. :) Biztos, hogy még ki fogok próbálni mást is tőlük. :)

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. június 11.

Szuper kis arclemosó, teszi a dolgát! Nincs rá panasz, sőt ár-érték arányben is nagyon megéri.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2019. június 11.

Nagyon kis egyszerű krém, meglepően jól hidratál! Viszont, ami nem tetszik benne, az 1. a csomagolása, tényleg elég nehéz belőle egy idő után kipréselni bármit is 2. nekem nagyon hamar elfogyott, pedig mindig csak egy borsónyit kentem fel belőle reggel. Így nekem nem igazán ér meg 5000+ Ft-ot.