kea

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2022. február 10.

A márka Koffein samponjával használom. Egészen döbbenetes a hatása. A hajszálaim, kicsit vastagabbnak érződnek minden mosás után. Itt olvastam az egyenesítő hatásááról az egyik véleményben. Most már értem, hogy miért nem kell hajvasalót használnom hetek óta. Nekem nagyon bejön.

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster
2022. február 10.

Nem az első szempillanövesztő, amivel próbálkozom, de az első, ami valóban működik. Nem emlékszem pontosan, mikor vettem, de úgy három-négy hónapja lehet. Általában minden esete felkenem, most fog elfogyni az első. A rövid, ritka és egyenes pilláim kb. két millimétert nőttek. Tényleg döbbenet, hogy ennyi pénzért ennyire jó. De az Eveline-nek nem ez az egyetlen terméke, ami nagyon meglepett. Biztos, hogy újra fogom venni.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2022. február 9.

Nem emlékszem, hány éve vettem, úgy 2 lehet. Még mindig kb. a fele megvan napi használat mellett. Amikor kicsit száraznak érzem, kevés arcpermetet nyomok rá, olyan lesz, mint új korában. Az ash brown árnyalatot vettem meg, legközelebb egy árnyalattal világosabbat fogok.

Az ecsetét lecseréltem, nagyon könnyű vele dolgozni, miután megszáradt, tökéletesen a helyén marad amíg le nem mosom. Ami argán-ricinus és lenolaj keverékével nagyon könnyű. Úgy tökéletes, ahogy van. Biztos, hogy újra veszem.