kea

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nu Skin Galvanic SPA System II

Nu Skin Galvanic SPA System II
2021. február 5.

Egyszerűen egy csoda. A gép is, de ezt elmondhatom a NuSkin összes termékéről, amivel találkoztam. Tudom, hogy nagyon sokan az ára miatt nem veszik a NuSkin termékeket, és ez érthető is. De higgyétek el, megéri, mert nagyon kevés kell belőle, és nem véletlenül kerülnek sokba. Nem túlzás az Age Lock márkanév, ez tényleg segít megőrizni a bőr fiatalságát. Kismértékben visszaszerezni is, de jobb akkor elkezdeni, amikor még inkább megelőzünk 💙
Ezer csillagot is kapna, ha lenne annyi.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2021. február 5.

Láttunk már ennél jobb spirált, de nem ennyi pénzért. Tartaléknak vettem, az íróasztalom fiókjában van, ha esetleg reggel nem lenne időm sminkelni. Szép, telített fekete, szépen szétválasztja a pillákat, nem igazán hosszabbít. Nem pereg, lenmagolajjal - én csak azzal mosok le sminket - nagyon könnyen és nyomtalanul lemosható. Szerintem amit ígér, azt teszi.

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál
2021. február 5.

Én sem értem a negatív véleményeket. Nem voltam nagy véleménnyel az Essence-ről, sőt sokáig úgy gondoltam, ami ilyen olcsó, jó nem lehet. Aztán megtudtam, hogy vegán, nem tesztel állatokon, és elkezdtem tesztelgetni, először a szemhéj fejstékeket, rúzsokat, körömlakkokat, szemceruzákat - a vízálló tekerős a világ legjobbja 🙃.
Ez a spirált a tesómnál láttam/használtam először, de már nekem is van. Lenmagolajjal mosom le a sminket, azzal ez is két mozdulattal lejön, de amíg ott kell lenni, nekem mozdulatlan, szépen szétválasztja a pillákat, és hosszabbít is egy kicsit. Ár/érték arányban maximálisan hozza az elvártakat.