kekedia

Regisztráció dátuma: 2019. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2020. január 2.

Zsíros tövű és száraz végű hajam van, és leginkább ez a sampon vált be nálam. A balzsamjával együtt használom, de a balzsamot a hajtövek kihagyásával használom, leginkább a hajvégekre. Ezzel a módszerrel teljesen bevált a termék, már sok flakonnal elhasználtam. Az egyik lányom is rákapott, már ő is csak ezt használja.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2020. január 2.

A hasonló samponnal együtt használom és nagyon szeretem. Nagyon puha és kellemes tapintású a hajam tőle. Viszont csak a hajam felére rakok belőle, leginkább a hajvégekre, mert a hajtövem hamarabb zsírosodik, ha oda is teszek. Zsíros tövű, szárazvégű hajam van. Ezzel a módszerrel használva tökéletesen elégedett vagyok a termékkel.

Maybelline 24Karat Nudes Palette

Maybelline 24Karat Nudes Palette
2019. december 23.

Én szeretem a színeit, Glamour napokon fél áron vettem. Olyat nem tapasztaltam, hogy kiesnének a színek, pedig már hónapok óta használom. Egyetlen negatívumként azt tudnám említeni, hogy felvitelkor a festék és a csillám is nagyon pereg. Sajnos le is kell törölnöm a szemem alól, így inkább szemfestés után viszem fel az alapozót, és a korrektort a szemem alá. Így, ezzel a módszerrel nincs vele probléma, mert napközben már a "helyén marad".