kekelilla

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2017. február 21.

Nekem hatalmas csalódás volt :( Reggeli krémnek vettem, sminkelés előtti hidratálásra, és ebben végül is jól teljesített, jó az állaga és hamar beszívódott viszont pár napi használat után úgy néztem ki, mintha visszacsöppentem volna tinédzser korom legrémesebb időszakába, tiszta pattanás volt az arcom. Egy ideig kísérleteztem, hogy mi is hozhatja ezt ki, mert alapozóból is akkor kezdtem újat használni, de egyértelműen ő volt a ludas. Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem volt kompatibilis, de ezek után én senkinek sem ajánlom :(

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. január 16.

Update: Megvettem a hármas árnyalatot is, ami rózsaszínesebb, de még így is elég visszafogott, és ugyanaz a véleményem, még mindig nagyon szeretem.

A kettes árnyalatot kaptam meg ajándékba, már régóta vágytam rá, szóval nagyon örültem, és szerencsére abszolút olyan, mint amilyet vártam. Ez egy szép nude rúzs, picit erősebb színű a számnál, szeretem az ilyen, látszik, hogy van rajtam, de mégsem hivalkodó rúzsokat. Nagyon jó érzés viselni, nem mászik el, nem emeli ki a szárazságot, könnyű vele dolgozni, és a tartósságára sincs panaszom, 3-4 órát kibírt úgy, hogy ittam közben és tényleg igazán matt. Biztos beszerzek még pár árnyalatot :)

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. január 16.

Update2: Megvettem a piros árnyalatát is, és a többihez képest csalódás :( Ugyan gyönyörű a színe, de nem igazán szárad meg, szóval elkenhető, ami egy ilyen élénk színnél még problémásabb és az evést se bírja olyan jól, mint a többi :(

Update: Újra előtúrtam a fiókom mélyéről és ez alkalommal szerelembe estem. Nem tudom mit csinálok másképp, mint eddig, de most nagyon tartós, bírja az evést-ivást és csak sok sok óra múlva kezd a szám sarkában picit morzsolódni, de az korrigálható. Eddig az 1-es volt meg, időközben beszereztem a 2-est is, és az is nagyon-nagyon jó, szóval a hétvégi Rossmann akcióban azt hiszem a piros is hazajön majd velem. Ajánlom mindenkinek, olcsó és jó :)

Az egyes számú van meg nekem, csodás a színe. Mint minden mattnál itt is nagyon fontos a hidratáció, mert nagyon szárít. A tartósságával végülis nincs bajom, bár az extratartóstól azért messze van, de az ivást mindenképp bírja. A kopása az, ami nekem tök fura, mert néha nagyon szépen kopik le, néha meg vállalhatatlanul nézek ki, és nem tudok rájönni, hogy miért. Utánakenni nem érdemes, akkor nekem elég darabos lesz, inkább le kell törölni és újra felkenni. A feje azt hiszem jó, bár én borzalmasan béna vagyok ezek használatával, szóval ebben annyira nem releváns a véleményem, mindennel bénázom-