kicsikocsi

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2021. június 15.

Alapvetően sem vagyok fehér bőrű, de nyár elején egyszer-kétszer elszoktam menni szoliba, hogy legyen egy alapszínem. Tekintettel arra, hogy babát várok, ez idén nyáron nem volt opció, viszont az egyik barátnőm nagyon ajánlotta ezt a barnítót, így gondoltam kipróbálom, ha már ennyire jó összetevői is vannak. Tényleg nagyon szuper, én sosem használtam önbarnító krémet, így abszolút amatőr vagyok, de nem lettem foltos még a hajlatokban vagy a tenyerem körül sem és teljesen egyenletes és fokozatosan kopik. Most 3 nap eltéréssel használtam és határozottan építhető, így sem lett sárga színem, viszont teljesen jó alapszínt adott. Klassz ez a hab állag is, szerintem könnyebb vele dolgozni, mintha krém lenne. Határozottan ajánlom mindenkinek.

Az kicsit bosszantó és nem értem, miért nem árulják több helyen. Olyan kevés helyen van Müller és nem egy ritka márka. Remélem, hogy idővel több helyen is megtalálható lesz.

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon

Garnier Fructis Banana Hair Food Sampon
2021. április 15.

Én egy itteni krémmániás cikken felbuzdulva vettem meg ezt a sampont, tetszett, hogy természetes, illetve az illata tényleg nagyon finom. A hajamra viszont nem igazán vált be, úgy éreztem, hogy amikor ezzel mostam hajat, nem tisztult meg rendesen. Egy másik garnier samponnal használtam felváltva, azután szép fényes lett a hajam, de ezután inkabb csak ragacsos, koszos érzet maradt. Lehet, hogy a termeszetes összetevők miatt ilyen, de sajnos a fentiek miatt nem vettem újra.

Love Beauty & Planet Neroli Olaj és Fehér Jázmin Tusfürdő

Love Beauty & Planet Neroli Olaj és Fehér Jázmin Tusfürdő
2021. április 15.

Eddig nem akadt meg a szemem különösebben a márkán, mert elég jó ára van, viszont most glamour napokon volt rá kuponom, tusfürdő pedig kellett, így elkezdtem szagolgatni őket. Az összesnek iszonyat jó illata van, nehezen döntöttem, de ez vitte a prímet. Mindezeken felül tetszik hogy nagyrészt natúr. Elég nagy kiszerelés, így egy darabig megleszünk, kár, hogy nem tart egész nap az illata a bőrömön :)