kicsikocsi

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Micellar Water Fresh

Cien Micellar Water Fresh
2018. március 23.

Egy bevásárlás alkalmával vettem meg próba szerencse alapon sminklemosásra. Elhasználni elhasználom, de nem hiszem hogy újra veszem. Nem mondanám hogy könnyen hozza a sminket, spirált és tust azért eléggé meg kell vakarni és nem igazán értem hogy miért habzik. Mondjuk nem használtam még korábban micellás vizet úgyhogy nincs tapasztalatom de fura ahogy néha egyszerűen habzik ahogy törlöm vele az arcom. Emellett nekem a pumpája sem tökéletes, tök nehezen jön, ha meg jön, akkor nagyon sok, de lehet csak én vagyok a béna :)

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2018. március 23.

Az első vattakorongom ami nem foszlik szét használat közben. Akár csak ezért is elugrom a lidlbe! Ja és a csomagolási megoldása is nagyon király.

Isana Grazia Pistazia Cremedusche

Isana Grazia Pistazia Cremedusche
2018. március 23.

Ajándékba kaptam ebből a tusfürdőből. Az illata nagyon finom, szerettem, viszont iszonyatosan elkezdett száradni a bőröm, főleg a karomon. Kb. a felénél kezdtem el gyanakodni a tusfürdőre, leváltottam és már másnapra sokkal jobb lett a bőröm. (Érdekes amúgy hogy isana tusfürdő volt a másik is) Nem tudom miért nem bírta a bőröm, eddig még 1 másik tusfürdővel kapcsolatban sem tapasztaltam ilyen mértékű szárítást, nálam sajnos 1*.