kicsispenot

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cantu Shea Butter For Natural Hair Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo

Cantu Shea Butter For Natural Hair Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo
2020. május 25.

Nagyon szeretem. Jól tisztít, nagyon habzik, és hihetetlenül puha lesz tőle a hajam. Az összetevők szerintem okésak, szívesen használom. De az illata pocsék...Erőteljes mű ananász illata van sz összes Cantu terméknek. Mégis ki akar ananászos undertone-t a nagyon finom, púderes, elegáns parfümje alá? Ne legyen egy sampon büdös, de inkább illatmentes termékeket preferálnék, főleg hogy az illatanyag csak egy 'adalék'. Picit talán zsírosít, és nem is olcsó. De megkapja ezek ellenére is az 5 csillagot, mert ennél jobb szilikonmentes, ápoló sampon nincs az országban, szerintem.

Cantu Shea Butter Leave In Conditioning Hair Repair Cream

Cantu Shea Butter Leave In Conditioning Hair Repair Cream
2020. május 19.

Kevés leave in conditionerrel volt dolgom, de azok közül ez a legjobb. Egy hangyányit talán zsírosít, de nem kell egy nappal hamarabb megmosnom miatta. Borsosnak tűnik az ára, de óriási a kiszerelés, szerintem kb fél évre elég lesz, ha 2 - 3 borsónyit használok el egy alkalommal. Curly girl methodba raktam bele, és gyönyörűek lesznek a loknijaim. A hajam elkeserítően száraz és törékeny, de talán ezzel sikerül megmenteni a folyamatos vágástól. Már csak egy jó száraz olaj kellene, ami szilikon mentes. Ha valaki tud ajánlani, azt megköszönném.

UPDATE: nem szokatm két hét használat után updatelni, de most kiakadtam. Curly girl friendly termékként van feltüntetve, de ebben 3 féle szilikon van! Utánaolvastam és kiderült, hogy régen nem volt, megváltoztatták a formulát és akkor került bele alkohol is. nagyon kiakadtam, rengeteg pénzt költöttem el Cantu cuccokra

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. május 14.

Gyöngyőrű fekete és tényleg fent marad. De nem tudom szépen megcsinálni vele a pilláimat. Nagyon szerencsés vagyok, hosszú, dús pillákkal, de ez összetapasztja őket.

UPDATE: fogyott belőle és azóta nem tapad össze, gyönyörű lesz az összhatás. Szépen fel tudom nyomkodni vele a pilláimat, mintha használtam volna göndörítőt. DE, hullik tőle a szempillám. Nem veszem újra. Marad a 4 csillag, mert nem olvastam több kommentet hullásról, így egyedi problémának tudom be. (amúgy nem tudom mi az oka, de a citromsárga csomagolású spiráloktól mindig hullanak a pilláim, de semmi mástól :D )