kicsispenot

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

dr. Organic 2 Az 1-Ben Sampon és Hajkondicionáló Bioaktív Kendermagolajjal

dr. Organic 2 Az 1-Ben Sampon és Hajkondicionáló Bioaktív Kendermagolajjal
2021. június 22.

A hajam állandóan törik és nagyon száraz tapintású. Ettől sokkal puhább és élettel telibb. Sajnos a zsírosodáson nem segít, sőt..... Egy nappal hamarabb kell megmosnom a hajamat, de inkább ez, mint a rasztásodó, szalma érzés. Nagyon lassan fogy, kevés kell belőle, frissítő az illata. Mint ahogy mások is írták kell utána balzsam. Ezzel 2x samponozok, mert furcsa módon teljesen más érzetet hagy maga után az első és a második öblítés után. Összességében szerintem megéri az árát, biztosan újra fogom venni.

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2021. június 16.

Nagyon vágytam egy barackos illatú kis semmiségre nyárra otthon fújkálni. A katalógusban tetszett az illat, az ára verhetetlen volt. Élőben nagyon nagy csalódás. Nem túl kifinomult az orrom, de ez gagyi, alkoholos. A barackot fújáskor halványan kiérezni, de nem tartós és kb semmi illata nincs. Kifújkálom mert sajnálom kidobni, de semmi értelme használni.

Zara Kids Little Girl EDT

Zara Kids Little Girl EDT
2021. június 8.

Még 2016-ban használtam egy tóparti buliban. Odajött egy srác, hogy milyen jó illatom van, messziről is érzi. Utána egész este együtt buliztunk. Szomorú, hogy nem lehet kapni :(