kicsispenot

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Kallos Vegan Soul Tápláló Hajpakolás Növényi Proteinnel és Avokádó Olajjal Száraz, Kimerült Hajra

2022. augusztus 29.

Ár-érték arányban nagyon jó. Nem zsírosít és jól táplál. A hajvégeim picit szárazak maradnak a használat után is, ezért kell valami olaj. De ekkora kiszerelés ennyi pénzért ajándék.

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2022. augusztus 29.

A pozitívum számomra az applikátor és a nagy kiszerelés, de ez mind hiába mivel maga a termék használhatatlan volt. Oxidálódott, száraz foltokat hagyott, beleült a bőröm minden apró kis vonalába és még a fedése is 0. Kukában landolt.

Milk_Shake Leave In Conditioner

Milk_Shake Leave In Conditioner
2022. március 26.

A fodrásznál láttam ezt és gondoltam itthonra is megveszem. Utólag kiderült, hogy nem ettől lesz puha a hajam, hanem valamilyen más terméktől. Sajnos ez rákeményedik a hajamra, könnyebben törik, pedig 2 fújást rakok a tenyerembe és onnan oszlatom el. A kifésülést tény, hogy segíti. Az illata....néha jól esik, de összességében nekem nagyon erős és mű. Arról ne is beszéljünk, hogy zsírosít. Tudom, hogy sokan szeretik, de csalódtam