kicsitortaszelet

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Banila Co. Clean It Zero Purity

Banila Co. Clean It Zero Purity
2019. június 11.

- Csomagolás: Utazásbiztos, illetve - hogy ne kelljen kézzel belenyúlni - kis spatulát mellékeltek.
- Állag: Jellegzetes, enyhe illata van. Kellemesen terül az arcon, kis masszírozás után egészen olajos állagot vesz fel.
- Hatás: Teszi a dolgát: tisztít, nem szárít. Kis türelemmel kell használni (kb. 2 percig masszíroztam vele az egész arcom), így lehozza a szemfestéket is. Igen érzékeny a bőröm, de nem komedogén, és az ekcémám sem jelent meg, amíg használtam. Kiváló double cleansing első felvonásához.
- Ár - érték arány: Kb. 3-4 hónapra elegendő. Abszolút megéri, öröm használni, igazi wellness - élmény kölcsönöz, ami csak hab a tortán. Az összetevői szépek, és nagyon különlegesek, vannak benne k-beauty finomságok.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. június 10.

- Csomagolás: A dobozán minden tudnivalót feltüntettek. A dizájn minimalista, bájos kis részletekkel. A pipetta vége kicsit ferde, ami nagyon praktikussá tesz a használatot, könnyebb az utolsó cseppeket is felszippantani.
- Állag: Nagyon könnyed, illatmentes, vízszerű folyadék. Pillanatok alatt beitta a bőröm, így könnyen tudtam rá sminkelni és az esti rutinomba is bármikor beilleszthető volt. Állaga miatt elég könnyű pocsékolni.
- Hatás: Télen vettem, hogy plusz hidratálást adjak a bőrömnek és finomhangoljam a rutinomat. Ráncfeltöltést nem tapasztaltam, de ez a hialurontól nem hinném, hogy valid elvárás lenne. Inkább amolyan gyorssegély volt esténként a kissé kiszáradt, megfáradt bőrömnek. Kifejezetten kellemes használni, plusz figyeltem rá, hogy mindig párás környezetben vigyem fel a szérumot, ezzel kimaxolva a hialuron adta lehetőségeket. Érzékeny a bőröm, de nem tapasztaltam semmilyen irritációt.
- Ár - érték arány: Lehet élni nélküle, de a téli hónapokban a rutinom fontos kiegészítő eleme a hialuron. Szép kis szérum, szuper, hogy egy magyar márka is megjelent a tudatos bőrápolás területén, szóval hibátlan darab.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2019. június 8.

- Csomagolás: Nagyon egyszerű, biztonságos csomagolás. Sajnos a tubus kissé kemény, ami megnehezíti az utolsó cseppek kipréselését, úgyhogy szét kellett vágnom, hogy ne vesszen kárba.
- Állag: Nagyon könnyű, szépen terülő vizesebb állagú krém. Illata nincs egyáltalán, gyorsan beszívta a bőröm.
- Hatás: Csúnyán fellángoló ekcéma kezelésére vettem, minimál-rutin részeként. Mivel nagyon könnyű krém, így hidratálni csak minimálisan hidratált, de mivel nyáron használtam ez éppen elegendő volt. A problémát nem oldja meg, de egy lezáró esti vagy nappali krémként megfelelő. Az INCI-ben semmi különleges vagy hatásosabb összetevő nincs. (Mínusz 1 csillag.)
- Ár-érték arány: Elhasználtam, mert nem bántotta a bőröm, de nem fogom újra venni, mert vannak a piacon sokkal effektívebb ÉS olcsóbb hidratálók. (Mínusz 1 csillag.)