kisanyo

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

HappySkin Élégance Hidratáló Arcsimító Krém Borágó és Goji Kivonattal

HappySkin Élégance Hidratáló Arcsimító Krém Borágó és Goji Kivonattal
2019. január 23.

Egyszerűen szuper ez a krém! Végre smink nélkül is kimerészkedem az utcára! A szintén kombinált bőrre való mályvás habzó arctisztítóval használom, remekül kiegészítik egymást. A bőröm alig várja, hogy felkenjem, nagyon kellemes használni. Folyós, mégis gazdag hidratáló, mely két nap után javított a függőleges homlokráncomon. Szinte azonnal beszívódik, nagyon puhává és rózsássá varázsolja az arcomat, pedig kifejezetten világos, sápadt a bőröm. Egyszerűen kipihentebbnek nézek ki tőle, ennél jobb napindító nem is kell :)

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2017. december 27.

A Krémmánia jóvoltából tesztelhettem és nagyon hálás vagyok érte. Minden bőrtípusra ajánlják, ettől kicsit tartottam, mivel kombinált a bőröm. Abszolút pozitívan csalódtam, teli találat ez a krém télre! Valószínűleg nyáron már sok lenne, mivel elég gazdag a krém, de azért akkor is ki fogom majd próbálni.
A tégely kivitele letisztult, elegáns. Az illata az Othello szőlőre emlékeztet, ami megosztó lehet, de én nagyon szeretem! Sokat hozzátesz az élményhez, ami az esti kencézéssel jár. Könnyen felszívódik, nem hagy nyomot, csak hidratált, tömör, illatos arcbőrt és elégedett vigyort a képemen :)
Anyukám is kipróbálta, ő érett, száraz bőrű. Neki többet kell felvinnie, mert azonnal beissza a bőre, cserébe szépen feltölti azt. Az első használatot követően lecsapott rá, szóval valóban bátran ajánlható minden korosztálynak!

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2017. szeptember 6.

Nagyon örültem, mikor rátaláltam, mert még nem találkoztam kombinált bőrre való hidratáló esszenciával a dm-ben. Ráadásul natúrkozmetikum! A kiszerelés elég sokáig elég, 75 ml, viszont csak pár csepp kell belőle alkalmanként, 4 cseppből még a dekoltázsomra is jut belőle! A flakon kupakos, cseppenként adagolható. Talán tényleg profibb lett volna a pumpás flakon, de így sem vész kárba egy csepp sem és feltehetőleg tiszta a kezünk a arcmosás után. Állaga gélszerű, átlátszó, pikk-pakk beissza a bőröm. Kellemesen hűsít, ahogy szárad, ez nyilván az alkohol hatása. Nekem szerencsére nem irritálja a bőrömet és használok utána hidratálót is, tehát nem gond. Feszesítő, feltöltő, hidratáló hatást vettem észre, miközben egyáltalán nem zsírosítja a bőröm. Hosszabb távú hatásáról később számolok majd be.