kisgomboc

Regisztráció dátuma: 2015. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó
2020. június 16.

Néhány napja használom. Eddig nagyon jól működik. Kicsit szkeptikus voltam vele szemben felveszi-e a versenyt a bolti eddig bevált izzadásgátlókkal de azt kell hogy mondjam igen!! Az illata kicsit fura volt még meg kell szokni, finomabb illatra számítottam de egy idő után már alig érezni. A napot teljesen jól bírja, nem izzadtam meg és egész nap frissnek éreztem magam. A tégelye miatt kicsit kellemetlen hogy bele kell nyúlni és kézzel felvinni, de ezt leszámítva teljesen rendben van. Ha elfogy újra fogom venni. Megéri az árát! :)

Manna Luxus Arcelixír

Manna Luxus Arcelixír
2020. június 16.

Születésnapi akció keretében sikerült megvenni. Az illata első szaglásra nem tetszett. Pár napja használom de kezdek mostmár megbarátkozni vele. Pár cseppet szoktam csak használni amit kör körös mozdulatokkal viszek fel az arcomra. Kissé nehezen szívódik be a bőrömbe viszont reggelre, pihe puha az arcom, a bőrhibáimat, pattanásokat is szépen orvosolja. Nagyon tetszik az üvege, könnyű használni a pipettát, a 30 ml-s kiszerelést vettem meg, szerintem sokáig elég lesz. Összességében jónak tűnik a termék, elsősorban természetes összetevői miatt került bele a kosaramba, de teljes áron nem vettem volna meg.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő (régi)

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő (régi)
2018. november 12.

Kókuszos tesója mellett ő a másik kedvenc! :) Már többször újravettem. Krémes, jól hidratál, finom illata pedig sokáig érződik rajtam.