kisnyuszi83

Regisztráció dátuma: 2015. január 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. január 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2017. december 8.

Elnézve az itteni pozitív véleményeket, én leszek az, aki egy kicsit le fogja húzni a L'oreal legújabb spirálját. Nagyon szerettem volna szeretni, de az egy hónapos tesztidőszakot követően ez egyszerűen nem sikerült. A csomagolás és a kefe igényes, szép, a régi klasszikusokat idézi. Már az elején feltűnt, hogy a kefe egyszerűen túl sok festéket vesz fel, ami a pillákra egyszerűen sok, pedig alapból én is több réteget használok. Tartósnak tartós, ne pereg le, nem töredezik le nap végére, ez pozitív. Na de, és ami miatt nagyon mérges vagyok: kicsivel több, mint egy hónap használat után a festék besűrűsödött és gyakorlatilag teljesen beszáradt. Ebben az árkategóriában szerintem ez nem megengedhető. Összességében három csillagot adok neki, mert kedvelem a cég termékeit, vannak kifejezetten jól eltalált dolgaik. A hasonló árfekvésű Bourjois spirálok simán verik L'oreálos vetélytársnőjüket. Ez van. A L'oreálnak egy picit igyekeznie kellene, nem elegendő a szép celebnők mosolya, hogy mi ezt megérdemeljük. Szerintem ennél jobbat érdemlünk.

Carolina Herrera CH

Carolina Herrera CH
2017. október 7.

Ez az az őszi-téli parfüm, amivel nem lehet mellenyulni. Igazi komfortillat. Igazabol egy összetevőt sem tudnék kiemelni belole, olyan igazi nagyasszonyos parfumillat. Kar, hogy mostanaban a parfüm kreatorok nem rukkolnak elo. A kevesebb neha tobb. Ja es nagyon tartós. Erdemes beruházni ra.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2017. szeptember 20.

A 894 Raisin árnyalatot tudhatom magaménak, örülök, hogy erre a rúzsra esett a választásom. Simán felveszi a versenyt a kétszer drágább MAC rúzsokkal is. Könnyen felvihető, szépen pigmentált, puhák lesznek az ajkak. Közepesen tartós, napközben korrigálni kell, az evést nem bírja ki. A csomagolás is tetszetős. Igazi alapdarab.