Best of Beauty 2019

kittihnl

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2019. június 11.

Kb két éve vettem amikor levàgattam a hajam, hogy ne lapuljon le annyira§, frissitésre, dusabb hajkoronàra vàgytam.. nos, szegény kis hajspray azota is a szekrényben àll, mert akkoriban mindent megtettem a dusabb hajért, de valahogy nem vettem észre, hogy ennek a készitménynek van e tulajdonképpen hatàsa.. kisérleteztem, de rà kellett jonnom: nem sok... placebonak oké, de inkàbb szedjunk hajvitaminokat, azzal tobbre megyunk

Balea Fuss Deo

Balea Fuss Deo
2019. június 11.

Tavaly nyàron diàkmunka keretein belul kulfoldon, hotelben, melegben, zàrt cipoben màszkàltunk kozel napi 9 oràt, és a segitségunkre ez a làbspray volt. Most gondoltam irok rola véleményt, mert hogy egyébként bevàlt, akartam venni ismételten a meleg miatt, de szembesultem az osszetevoivel, emiatt vontam le egy csillagot, és ezek utàn probàlok majd borbaràtabb kiadàst keresni

Sana Bőrkeményedés Elleni Stift

Sana Bőrkeményedés Elleni Stift
2019. június 11.

Tavaly nyàr elején vettem, még maradt belole idénre is, nagy szerencsémre. Mert, hogy nem kell belole sok, ugyanakkor napok alatt pihe puhàvà varàzsolja a szàraz részeket. Igazàn megkedveltem, az àra kb 500 ft korul volt, és nagyon megérte, ajànlom mindenkinek, bàr az enyémnek màr uj a csomagolàsa, dehér tégellyel keressétek