kittihnl

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2019. április 13.

Igazi kedvenc lett az Yves Rocher és a Nivea érzékeny bőrre való micellás vizei után. Azokat is kedveltem, de elcsábultam a boltban amikor megláttam, és nem csalódtam. Szépen szedi a koszt de erősebb sminknél érdemes kétszer átmenni az arcon, viszont cserébe egyáltalán nem szárit sőt, inkább ápolja a bőrt a használatkor.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2019. április 13.

Szemfesték lemosót kerestem, de a csupa zöld inci elcsábított, viszont borzasztó módon csípte a szememet, így váltanom kellett. Azóta nem nagyon tudom mit kezdjek vele, de ez sajnos nem az ő hibája, mert tulajdonképpen nem szemre lett kitalálva.. a kommentek alapján megpróbálkozom a reggeli arcápolási rutinba beépíteni, mert hát na, a csupa zöld inci, az csupa zöld inci. Addig is 3 csillagot előlegezek meg neki.

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2019. április 13.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az elődje egy Balea Med ultra szenzitív arctisztító tej volt, a csupa zöld inci elcsábított, viszont borzasztó módon csípte a szememet, így váltanom kellett. Az olajosakat nem igazán kedvelem, de a szemfesték lemosó tejek sem a kedvenceim, sokszor viszont a vízbázisú nem bírja maradéktalanul eltávolítani a festéket, vagy csak nagy dörzsölések árán. Na, ez a termék pont a kivétel. Könnyedén eltávolítom vele a sminkem, egyáltalán nem bántja a szememet, és egyébként praktikus az adagolója is. Az külön pont, hogy filléres megoldás, teljesen elfogadható incivel. Engem teljesen meggyőzött, biztosan újraveszem.