kittihnl

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha
2020. március 18.

Ez a szérum ár-érték arányban iszonyúan túlárazott, pici a kiszerelése, és nekem szerintem úgy összességében semmit sem csinált, azon kívül, hogy elhiszem, hogy jót teszek a bőrömmel. Ha kenem, ha nem kenem, ugyan olyan .. csak azért adok két csillagot, mert még mindig reménykedem..pedig már sajnos vagy két hónapja használom, szóval lehet fel kéne adni az illúziókat. Egyébként hámlasztó-szérumok-krémek majd fényvédő kombóban lenne/van meg a helye, de fél év ádáz küzdelem után sem alakul úgy a bőrképem, ahogy szeretném:(

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. március 18.

Már szinte hónapok óta küzdöttem az ördögi körrel, miszerint minden reggel feszült, húzódott az ajkam, majd berepedezett, és csúnyán lehámlott, természetesen rágtam is, piszkálgattam, pluszban megsértettem az ajkamat, fájt. Kentem mindent, volt itthon vagy 5 féle ajakápoló, ittam sokat, de valahogy semmi sem segített. Szerencsére krémmániáról kaptam a tippet, el is mentem megvenni a carmex-et, felkentem, hát jött a mentolos bizsergető érzés. Picit kellemetlen, főként evés-ivás után ajánlom a használatát emiatt, viszont a kezdeti állapothoz képest tip-top rendebrakta a cserepes ajkaimat. Nem mondom, hogy teljesen megszűnt a probléma, de rengeteget javult, szóval maximálisan elégedett vagyok.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2020. március 18.

Nos, ár-érték arányban jó, a színe jó, kedvelem is, ám valóban nem valami tartós, ezt nagyon sajnálom. Máskülönben tökéletes lenne