kittior

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2017. szeptember 28.

Ez alá biztosan nem kell kontúrozni! Nagyon pigmentált, extra tartós termék, az ecset is úgy van kialakítva, hogy minél könnyebb legyen a felvitel - még egy kicsit lehetne finomítani rajta ugyan, hogy a felső ajak kifestése se okozzon problémát. Full pigment, "full coverage, bitch".

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum
2017. szeptember 28.

Tökéletes! Régóta keresek magas hatóanyag-tartalmú C-vitaminos szérumot, és íme, milyen jól tettem, hogy ezt rendeltem. Az előző változata értelmezhetetlen a benne lévő alkohol miatt, ez viszont illatmentes, némileg hidratál, és gyönyörűen gyógyítja a bőrt/halványítja a pigmentfoltokat. Kb. két hete használom, és a szemem körül lévő pigmentfoltokat látványosan elhalványította. Kizárólag hűtőben érdemes tárolni, én egyből az arcomra cseppentem, nem a tenyerembe.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. szeptember 27.

Már annyi, de annyi rúzst próbáltam ki, de nincs mit tenni... ez A RÚZS. Imádom, kontúrt mindig használok hozzá. Elképesztően tartós, szinte mindent kibír (jó, pacalt nem ebben kell falni, vagy igen, de akkor lejön), gyönyörű, változatos és intenzív színek.