kkinga07

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal Mega Volume Collagene

L'Oreal Mega Volume Collagene
2019. március 27.

Ügyes technikával csodás, dús pillákat lehet alkotni vele. Rétegezhető, bár akkor icipicit póklábasodik, de engem ez nem zavar. Szépen tart, nem potyog, nem kenődik. Nem egy Lancome Hypnose, de ezért az árért szerintem jó vétel.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 27.

Szárít, meg nem aláhidratálva nem szép. Bár azért a legtöbb alapozónak elő kell készíteni a terepet, erre ez fokozottan igaz. Nem tart egész nap, kb 5 óra max. Viszont azt vettem észre, hogy reggelente inkább érte nyúlok már szívesebben, az Inglot alapozómat, ami ennek majdnem a duplája árban, kissé hanyagolom. Végülis ez egy jó cucc, matt hatás, közepes fedés, tartós, és ár-érték arányban azért verhetetlen.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2019. január 31.

Nappal elegáns boszorkány, éjszaka fülledt szexben ringatózó szerető. Ez jut róla eszembe, pedig nagyon nem szerettem. Valószínűleg attól ilyen megosztó, hogy mindenki bőrén mást produkál. Ez annyira izgalmas, az elsőre ostoba csokiszagból olyan jó dolog alakul ki, annyira szeretem! Számomra ő a tökéletes dög parfüm. Viszont nem egy átlagos szerda reggeli iroda-barát parfüm, annyira súlya van.