klnfranciska

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 30.

Ez volt az első hair food, amit használtam, azóta az aloesen kívül mindegyiket kipróbáltam már, Imádtam az illatát, puha volt tőle a hajam, egészséges, pedig nagyon sokat szenvedek vele, mert iszonyat száraz alapból. Viszont ha pakolásként használtam, az mindig segített. Általában elég sokáig a hajamon szoktam hagyni, mikor időm engedi. Az illata is meglepően sokáig megmaradt. Használtam pakolásként és hajbalzsamként is, de a pakolás az, ami leginkább bevált. Nagyon megszerettem, tervezem újravenni, mert ez és a banános volt, amit a leginkább szerettem.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. augusztus 30.

Ez volt a harmadik hair food amit kipróbáltam. Előtte használtam a makadámdiósat, amit nagyon szerettem, mint ahogy a goji bogyósat is. Igazából nem ezt akartam venni, viszont nem találtam másikat, így ez jött velem haza. Nem volt rossz, viszont én azt vettem észre, hogy ettől nem olyan puha a hajam, a másik kettő sokkal hatásosabb volt. Elhasználtam, de ezt nem fogom újravenni, azóta kaptam már ajándékba a banánosat is, ami hozta azt a szintet, amit a makadámdiós először, így nekem ez a papayás volt a gyenge láncszem. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de valahogy nem volt az igazi.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. augusztus 18.

Nem a legnagyobb hidegekben, de egyébként tavasszal és ősszel sokszor szoktam ezt a kézkrémet használni este. Jól hidratál, az illatát is szeretem, igaz, hogy nem extra száraz a kezem. Összességében szerintem teszi a dolgát, tényleg marad egy réteg a kézen beszívódás után, én főként ezért is szoktam sokszor este használni.