knoncs

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Chanel Rouge Allure Ink

Chanel Rouge Allure Ink
2019. július 2.

Azt még az elején leszögezném, hogy a 8 órás tartósságot tekintve van egy kisebb fenntartásom, ugyanis nekem már 4 óra után lekopott az ajkamról a termék.
Ettől függetlenül szép, matt finisht eredményez, kevésbé szárított, mint bármely másik hasonlóan matt ajakrúzs.
Könnyed a textúrája, szépen el lehet dolgozni, vagy csak egyszerűen megszínezni vele az ajkakat.

Dior Diorshow Brow Styler Ultra-Fine Precision Brow Pencil

Dior Diorshow Brow Styler Ultra-Fine Precision Brow Pencil
2019. június 18.

Számomra az eddigi legjobb szemöldökformázó termék, amit próbáltam.
Hétköznapokra csak úgy szép gyorsan formára igazítom vele a szemöldököm, különlegesebb alkalmakra egy (szintén nagy kedvenc) Oriflame-es szemöldök púderrel töltöm ki a hiányos részeket.
Nagyon szeretem, pici, hegyes formája miatt nagyon könnyen lehet vele dolgozni bármilyen szemöldöktípus esetén.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. június 17.

Nem rossz, de mégsem az igazi.
Sajnos a sminkeltávolításnál sokkal többet vártam volna tőle, ugyanis gyakran előfordul, hogy főként a szempillaspirált (ami egyébként nem vízálló) többszörös lemosás után sem sikerül eltávolítani a szememről. Egy luna play plus-om van, azzal használom a terméket, az arcomról egész szépen eltávolítja a sminket, de nagyon szárít.
Nem sok maradt már a termékből, nyilván elhasználom a maradékot, viszont nem hinném, hogy legközelebb újraveszem.